Kërko Për

Agjencia e Lajmeve SOT NEWS

Agjencia e Lajmeve SOT NEWS Lajme nga Shqiperia, Kosova, Rajoni dhe Bota, Politike, Kronike, Aktualitet, Dossier, Kulture, Sport

Flori Mumajesi entuziazmohet nga deputetja shqiptare: Është frymëzim

Postuar: 19/09/2018 - 20:40

Flori Mumajesi është një nga këngëtarët e kompozitorët më të talentuar në Shqipëri. Flori gjithnjë është munduar të rrijë larg ndikimeve politike që shpesh ndodhin në muzikë.Por kësaj radhe nuk ka rezistuar dot, duke publikuar një nga fjalimet e Grida Dumës. Deputetja shqiptare Grida Duma në një komunikim me të rinjtë, ku flet për jetën dhe karrierën.

Flori ka shkëputur një nga momentet e fjalimit duke e shpërndarë në Instastory dhe duke e shoqëruar videon me fjalën “frymëzim”.

/Agjensia e Lajmeve Sot News/

Na Beni Like Ne Facebook: 
Total votes: 15

Lajme nga e njejta kategori

Postuar: 15/12/2018 - 22:56

Flitet shpesh për personazhet më tërheqës shqiptarë dhe sigurisht ndër ta është edhe ish-kapiteni i Kombëtares Shqiptare, Lorik Cana.

Postuar: 15/12/2018 - 22:47

Albana Osmani ka treguar për herë të parë historinë interesante si e fitoi punën në Top Channel,

Postuar: 15/12/2018 - 22:21

E ftuar mbrëmjen e sotme në “Xing me Ermalin” është moderatorja shumë e dashur për pu

Postuar: 15/12/2018 - 22:20

Ndoshta ju nuk e dinit më parë por Coco Chanel, një nga ideatoret më të famshme të stilit moder

Postuar: 15/12/2018 - 22:16

Eni Vasili është një ndër gazetaret më të suksseshme në Shqipëri.

Postuar: 15/12/2018 - 21:44

Iva Aliko është modelja që u bë e njohur pas deklaratës se ka lidhje me një deputet shqiptar.

Postuar: 15/12/2018 - 21:08

Kledi Bahiti i ftuar në emisionin “Thumb” ka folur në lidhje me punën e tij si kompoz