BREAKING NEWS

Aksident me vdekje/ Përplasen dy makina, policia del me njoftimin zyrtar

Aksident me vdekje/ Përplasen dy makina, policia del me njoftimin zyrtar
x
BREAKING NEWS

Berisha reagon pas deklaratës së Ramës për Kurtin: Kërkon mëshirë nga Perëndimi për aferën McGonigal

Berisha reagon pas deklaratës së Ramës për Kurtin:
x
BREAKING NEWS

Ndodh sërish në Bulqizë! Banorët u helmuan nga ndotja e ujit të pijshëm, reagon policia

Ndodh sërish në Bulqizë! Banorët u helmuan nga ndotja e ujit
x
BREAKING NEWS

Grupi Parlamentar i PD del me thirrjen e fortë ndaj SPAK dhe kërkon dorëheqjen e ministres së njohur

Grupi Parlamentar i PD del me thirrjen e fortë ndaj SPAK dhe kërkon
x
BREAKING NEWS

Artan Hoxha paralajmëron arrestimin e bujshëm: Mbani frymën njerëz, do na e thojë vetë kryeministri

Artan Hoxha paralajmëron arrestimin e bujshëm: Mbani frymën
x
BREAKING NEWS

Tensionet në veri, Rama i ashpër me Kurtin: Dëgjo BE-në dhe tërhiq policinë

Tensionet në veri, Rama i ashpër me Kurtin: Dëgjo BE-në dhe
x
BREAKING NEWS

Tensionet në Veri pas emërimit të 4 kryetarëve të komunave, BE sërish thirrje Kosovës: Të mbahen zgjedhje të jashtëzakonshme, situata duhet…

Tensionet në Veri pas emërimit të 4 kryetarëve të
x
BREAKING NEWS

Emri/ Kërcet thika në Sarandë, plagoset në kokë dhe sqetull 54-vjeçari, zbardhen detajet e para

Emri/ Kërcet thika në Sarandë, plagoset në kokë dhe
x

Gossip

Flori Mumajesi ka rrëmbyer zemrat e  mijërave fansave, por nuk keni njohur bukuroshen ‘misterioze’ në krahë të këngëtarit (FOTO)

Flori Mumajesi ka rrëmbyer zemrat e  mijërave fansave, por nuk

Edhe pse prej vitesh këngëtari Flori Mumajesi është përfolur prej vitesh për një romance me moderatoren nga Kosova, Liberta Spahiu por asnjëherë  nuk ëshë pranuar nga dy personazhet e ekranit

Ata e mbajtën të fshehtë për disa vite deri fundvitin e 2022-shit kur vendosën të dilnin hapur.

Ishte Flori Mumajesi që postoi në rrjetet sociale dhe konfirmoi lidhjen me prezantuesen.

Megjithatë çifti janë treguar hermetikë për lidhjen e tyre dhe fotot së bashku janë të rralla.

Së fundmi moderatorja postoi një imazh krah kantautorit ku duken të lumtur, pas një kërkese të ndjekësve.

“A do na tregosh një foto me Florin Mumajesin?”, e pyeti një fans dhe menjëherë ajo ua plotësoi dëshirën.

Flori Mumajesi ka rrëmbyer zemrat e  mijërave fansave, por nuk    Flori Mumajesi ka rrëmbyer zemrat e  mijërave fansave, por nuk