Agjencia e Lajmeve SOT NEWS

Agjencia e Lajmeve SOT NEWS Lajme nga Shqiperia, Kosova, Rajoni dhe Bota, Politike, Kronike, Aktualitet, Dossier, Kulture, Sport

Floriana Garo bëhet nënë për herë të parë, zbulon dhe emrin e vajzës

Postuar: 14/03/2018 - 12:09

Moderatorja e njohur Floriana Garo është bërë nënë për herë të parë. Lajmin për ardhjen në jetë të vajzës së saj e ka dhënë vetë Floriana përmes një postimi në Instagram. Floriana ka publikuar një foto teksa kap dorën e të voglës së saj. Ajo na tregon edhe emrin e së bijës, e cila siç tregon Floriana ka ardhur në jetë më 12 mars.

“Adia jonë e shtrenjtë erdhi në jetë më 12.03.2018! E bekoftë Zoti përgjithmonë dhe u rritë e fortë, e shëndetshme dhe plot dhembshuri! Faleminderit të gjithëve për urimet e përzemërta”,-ka shkruar Floriana.

/Agjensia e Lajmeve Sot News/

Na Beni Like Ne Facebook: 
Total votes: 6

Lajme nga e njejta kategori

Postuar: 16/03/2018 - 21:49

Duket se një aksident i ka kushtuar shumë Veselit ndërsa mësohet se do t’i nënshtrohet një operacioni mëngjesin e nesërm.

Ai ka treguar në Instagram se ka dëmtuar rëndë miniskun si dhe ka pësuar këputje të ligamentit, i është dashur  një ndërhyrje kirurgjikale.

Postuar: 15/03/2018 - 22:44

Gjatë Ditës së Verës, megjithatë është përpjekur Linda Rama, nuk ia ka dalë të fshehë pamjen e djalit të vogël, Zahos.

Postuar: 15/03/2018 - 20:40

Të gjithë jemi kuriozë të dimë se çfarë po ndodh me jetën e personave të famshëm, sidomos kur bëhet fjalë për moshën e tyre. Sa vjeç janë? Kur e festuan ditëlindjen?

Postuar: 15/03/2018 - 13:00

Në përgjithësi gjyshet janë streha e ngrohtë e nipërve dhe mbesave.

Postuar: 15/03/2018 - 12:01

Era Istrefi arriti një sukses të madh në tregun ndërkombëtar pas publikimit të këngës së saj 'BonBon'.Dhe këngët e saj janë kthyer në hite.Por këngëtarja shqiptare nuk d

Postuar: 14/03/2018 - 14:25

Vogëlushi 6-vjeç Dionis Senjo është shqiptari i parë i pranuar në Organizatën Botërore të Gjenive.

Postuar: 14/03/2018 - 12:41

Me helikopter mbi dëborë në Islandë, për disa ditë pushimesh së bashku i shkëputur nga bota e futbollit.