Kërko Për

Agjencia e Lajmeve SOT NEWS

Agjencia e Lajmeve SOT NEWS Lajme nga Shqiperia, Kosova, Rajoni dhe Bota, Politike, Kronike, Aktualitet, Dossier, Kulture, Sport

Foto +18/ Bleona Qerreti nxehet keq, i heq të gjitha në plazhet italiane

Postuar: 10/08/2018 - 21:52

Këngëtarja e njohur Bleona Qerreti është fotografuar “topless” në plazhet italiane. Fotot janë publikuar nga mediat e huaja, të cilat i kanë bërë jehon paraqitjes së saj.

Një media greke e cila ka siguruar fotot shkruan “i ka nxjerr të gjitha”, e ndërsa thuhet se 39 vjeçarja po pushonte në ishullin e Sardenjës në Itali.

Kjo nuk është hera e parë që këngëtarja shfaqet në publik me veshje provokuese, por këtë herë pamjet nuk kanë nevojë për shumë koment pasi Bleona s’ ka pasur më çfarë të mbulojë.

38935328_708369039505986_6430178126491287552_n.jpg38814316_1853969208029546_3290692917290598400_n.jpg38891294_1806400512761987_4733505515873632256_n.jpg38821134_226579771379662_5372867885293109248_n.jpg38975523_519327815184673_1330056169326116864_n.jpg38845821_287043888751863_2504262217591947264_n.jpg

/Agjensia e Lajmeve Sot News/

Na Beni Like Ne Facebook: 
Total votes: 7

Lajme nga e njejta kategori

Postuar: 09/12/2018 - 21:58

Dafina Zeqiri njihet si një nga këngëtaret më të dashura për publikun shqiptar. Ajo është gjithashtu një nga fanset e mëdha të tuazheve dhe së fundmi ka mbuluar krejtësisht këmbën e saj të djathtë.

Postuar: 09/12/2018 - 21:50

Për shkak të sistemit të votimit, ndodh që në Kënga Magjike të ketë shumë qejfmbetje.

Postuar: 09/12/2018 - 21:27

Ditën e sotme (e diel, 9 dhjetor), tek “E diela shqiptare” ishin të ftuar disa prej

Postuar: 09/12/2018 - 21:13

Tashmë e dinë të gjithë që konflikti mes dy këngëtarëve shqiptarë ka arritur deri në atë pikë saq

Postuar: 09/12/2018 - 20:49

Aktor Flor Binaj ka dhënë një përgjigje, që askush nuk e priste  në momentin që&nb

Postuar: 09/12/2018 - 20:15

Albano Bogdon e shohim çdo të shtunë në televizionin Klan me spektaklin e humorit ‘Duplex&r

Postuar: 09/12/2018 - 19:33

Bebe Rexha është një nga këngëtaret shqiptare që ka marrë famë ndërkombëtare.