BREAKING NEWS

“Mos hyni në gjynah! Ka shembuj historish të turpshme”, kryeministri Rama lëshon paralajmërimin e rëndë dhe i bën ftesën e papritur opozitës: Të vejë ulërimën për çdo rast!

“Mos hyni në gjynah! Ka shembuj historish të turpshme”,
x

Gossip

Foto/ “43 vite bashkë”, Stresi dedikim special për dy njerëzit e tij të zemrës: Mirënjohës deri në ditën time të fundit!

Foto/ “43 vite bashkë”, Stresi dedikim special për dy

Reperi, Arkimed Lushaj ka shprehur dashurinë dhe mirënjohjen për prindërit e tij, me rastin e përvjetorit të martesës së tyre. Sali Lushaj dhe bashkëshortja e tij mbushin plot 43 vite martesë.

Me disa poza të vjetra, ku prindërit shfaqen në moshë të re, Stresi shkruan fjalët mirënjohëse.

 “Sot 43 vjet bashk ëoë… Flm Krijuesi ynë që më dhe në jetë këta prindër të jam mirënjohës deri ditën time të fundit”- shkruan reperi në një postim në rrjete sociale.