BREAKING NEWS

Shqipëria "shkundet" nga tërmeti, ja epiqendra dhe magnituda

Shqipëria "shkundet" nga tërmeti, ja epiqendra dhe magnituda
x
BREAKING NEWS

“Mund të arrestohen ish-kryeministra e ish-presidentë”/ Artan Hoxha flet me emra dhe plas ‘bombën’: Do goditet shumë lartë! SPAK më ka thirrur dhe mua të dëshmojë për këtë dosje!

“Mund të arrestohen ish-kryeministra e ish-presidentë”/
x
BREAKING NEWS

Konflikti me kryebashkiakun Dritan Leli dhe drejtorit të bashkisë që përfundoi të shoqëruar në polici/ Reagon ‘flakë për flakë’ UKV, sqaron gjithë situatën

Konflikti me kryebashkiakun Dritan Leli dhe drejtorit të bashkisë
x
BREAKING NEWS

Ndizen gjakrat, Basha i hedh dorashkën me dosjen kriminale të amerikanëve, Berisha paralajmëron me shkarkimin e kreut të PD, Fieri sfida e radhës

Ndizen gjakrat, Basha i hedh dorashkën me dosjen kriminale të
x
BREAKING NEWS

Milaim Zeka paralajmëron arrestimin e Berishës, Roland Bejko akuzon ish-kryeministrin se po tenton grusht shteti brenda partisë

Milaim Zeka paralajmëron arrestimin e Berishës, Roland Bejko akuzon
x

Gossip

(FOTO) Aksidentohet reperi i njohur Mozzik, ja si paraqitet gjendja e tij shëndetësore

(FOTO) Aksidentohet reperi i njohur Mozzik, ja si paraqitet gjendja e tij

Reperi i njohur shqiptar, Mozzik, është aksidentuar ditën e sotme me motorrin e tij. Mozzik po qëndronte në Brezovicë me miqtë e tij për disa ditë pushimi.Duke qenë se kështu kanë zgjedhur të eskplorojnë vendin sigurisht duke bërë edhe aventura të cilat mund të konsiderohen të rrezikshme.

Reperi dhe një prej miqve të tij publikuan një video në një motorr teksa po endeshin në natyrën e bukur të Brezovicës. Mirëpo gjatë rrugës ndodhi incidenti. Motori të cilin po ngiste reperi dhe miku i tij është aksidentuar.

Të dy nuk kanë marrë asnjë lëndim.

(FOTO) Aksidentohet reperi i njohur Mozzik, ja si paraqitet gjendja e tij

Më të lexuarat