BREAKING NEWS

Shëndetësia shqiptare promotore mediatike e koronavirusit që po ushtron terror mbi psiqikën e shqiptarëve nën regjinë e supernovës të Surrelit

Shëndetësia shqiptare promotore mediatike e koronavirusit që po
x

Gossip

FOTO/ Arilena Ara ndez temperaturat, del me bikini buzë detit dhe 'çmend' fansat, 'lumë' komentesh

FOTO/ Arilena Ara ndez temperaturat, del me bikini buzë detit dhe

Këngëtarja e njohur Arilena Ara duket që po shijon disa ditë pushimi në rrezet e diellit dhe detin. Arilena vijon të surprizojë ndjekësit me pozat ‘e nxehta’. Ajo ka postuar foto të veshur me bikini.

Mund të themi që format e saj trupore janë shumë tërheqëse, dhe rrjeti ka plasur nga komentet.

Fansat kanë mbetur me të vërtetë të surprizuar nga pamja e këngëtares.

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 

???? ????

A post shared by Arilena Ara (@arilenaaraa) on

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Arilena Ara (@arilenaaraa) on

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 

????????☀️

A post shared by Arilena Ara (@arilenaaraa) on

Më të lexuarat