Kërko Për

Agjencia e Lajmeve SOT NEWS

Agjencia e Lajmeve SOT NEWS Lajme nga Shqiperia, Kosova, Rajoni dhe Bota, Politike, Kronike, Aktualitet, Dossier, Kulture, Sport

Foto/ Daniela Rendon, sekreti seksi i Armanit, portierit të Argjentinës

Postuar: 20/07/2018 - 23:35

Flokë të bardhë, trup të palestruar dhe forma bombastike. Por flasim për Daniela Rendón, bashkëshorten e portierit të dytë të Argjentinës, Franco Armani i cili pas gafës së Caballeros ndaj Kroacisë u aktivizua titullar në ndeshjet ndaj Nigerisë dhe Argjentinës në Botëror.

Për të dy ishte një dashuri me shikim të parë. Janë njohur në vitin 2016 dhe vetëm pas tre muajve ish-numri 1 i Atletico Nacional, tashmë në radhët e River Plate, i ka treguar unazën e martesës.

Përgjigjja e modeles së bukur nga Medellin, sigurisht që ishte “po”.

/Agjensia e Lajmeve Sot News/

Na Beni Like Ne Facebook: 
Total votes: 12

Lajme nga e njejta kategori

Postuar: 09/12/2018 - 21:58

Dafina Zeqiri njihet si një nga këngëtaret më të dashura për publikun shqiptar. Ajo është gjithashtu një nga fanset e mëdha të tuazheve dhe së fundmi ka mbuluar krejtësisht këmbën e saj të djathtë.

Postuar: 09/12/2018 - 21:50

Për shkak të sistemit të votimit, ndodh që në Kënga Magjike të ketë shumë qejfmbetje.

Postuar: 09/12/2018 - 21:27

Ditën e sotme (e diel, 9 dhjetor), tek “E diela shqiptare” ishin të ftuar disa prej

Postuar: 09/12/2018 - 21:13

Tashmë e dinë të gjithë që konflikti mes dy këngëtarëve shqiptarë ka arritur deri në atë pikë saq

Postuar: 09/12/2018 - 20:49

Aktor Flor Binaj ka dhënë një përgjigje, që askush nuk e priste  në momentin që&nb

Postuar: 09/12/2018 - 20:15

Albano Bogdon e shohim çdo të shtunë në televizionin Klan me spektaklin e humorit ‘Duplex&r

Postuar: 09/12/2018 - 19:33

Bebe Rexha është një nga këngëtaret shqiptare që ka marrë famë ndërkombëtare.