Lajme të tjera
BREAKING NEWS

Kapet 'mat' Ilir Meta (VIDEO)

Kapet 'mat' Ilir Meta (VIDEO)
x

Gossip

Foto/ Duket e mrekullueshme! Kejvina Kthella ‘ndez’ rrjetin me format seksi: Emri im i vërtetë është…

Foto/ Duket e mrekullueshme! Kejvina Kthella ‘ndez’ rrjetin me

Ditën e djeshme, modelja e njohur, Kejvina Kthella, postoi foto si asnjëherë më parë të veshur me vello, që dukej e mahnitëshme me pamjen dhe linjat e saj.

Foto/ Duket e mrekullueshme! Kejvina Kthella ‘ndez’ rrjetin me

Ndërsa ditën e sotme modelja ka postuar foto hot që e ka ndezur rrjetin me komente. Bukuroshja ka pozuar me një fustan në formë sirenë dhe duket vërtetë e mrekullueshme.

Foto/ Duket e mrekullueshme! Kejvina Kthella ‘ndez’ rrjetin me

Krahas fotos kejvina shkruan: Çkemi emri im i vërtetë është Barbi.

Ajo duket vërtetë si një barbi me fustanin elegant që i nxjerr në pah hiret e saj dhe gjoksin ‘bombastik’.