BREAKING NEWS

Shëndetësia shqiptare promotore mediatike e koronavirusit që po ushtron terror mbi psiqikën e shqiptarëve nën regjinë e supernovës të Surrelit

Shëndetësia shqiptare promotore mediatike e koronavirusit që po
x

Gossip

Foto/ Erla Mëhilli poston foton në ditën e parë të punës si zëdhënëse e Sali Berishës dhe tregon frikën që kishte: Kur isha nën vëzhgim...

Foto/ Erla Mëhilli poston foton në ditën e parë të

Erla Mëhilli, zëdhënësja e ish-kryeministrit Sali Berisha e komentuar për jetën e saj politike dhe private. 

Mëhilli me anë të një statusi në rrjetin social Facebook ka postuar një foto të shkrepur 10 vite më parë. Ish zëdhënësja bëhet nostalgjike dhe tregon frikën e saj në se do ia dilte.

“15 korrik 2010 – 10 vjet më parë- dita e parë si zëdhënëse e kryeministrit. Isha nën vëzhgim a do t'ia dilja”, shkruan Erla Mëhilli në një foto të shkrepur sot e 10 vjet shkuar.

Që nga ajo ditë ka ndryshuar shumë gjëra kanë ndryshuar, por për Erlën duket se koha ka ngecur, ajo është po aq e bukur, elegante dhe profesionale.

Foto/ Erla Mëhilli poston foton në ditën e parë të

Më të lexuarat