Agjencia e Lajmeve SOT NEWS

Agjencia e Lajmeve SOT NEWS Lajme nga Shqiperia, Kosova, Rajoni dhe Bota, Politike, Kronike, Aktualitet, Dossier, Kulture, Sport

FOTO/ Gena i preu flokët, zbulohet arsyeja pse

Postuar: 20/04/2017 - 19:00

Meqenëse Genën kemi shumë vite që e shohim me flokë të gjata, na u duk e çuditshme që ai të kishte ndryshuar look andaj dhe ky lajm pushtoi të gjitha portalet shqiptare.

Por nga e gjithë kjo zhurmë duket se asgjë nuk është e vërtetë. Burime pranë këngëtarit kanë treguar për Blitz.al se, Gena nuk i ka prerë flokët por ajo foto është e bërë me photoshop.

Pra, Gena vazhdon të ketë të njëjtin model flokësh, por ku i dihet ndoshta nga komplimentet mund ti ndërrohet mendja.

 

 

 

 

/Agjensia e Lajmeve Sot News/

Na Beni Like Ne Facebook: 
Total votes: 12

Lajme nga e njejta kategori

Postuar: 26/04/2018 - 20:43

Bukuroshja e famshme ruse, asesi nuk e ka ndërmend të ndalet. Anastasia Kvitko ka bërë paraqitjen e radhës në llogarinë e saj në Instagram. Rivalja e Kim Kardashian nuk është se ka provokuar edhe aq, ashtu siç jemi mësuar ta shohim.

Postuar: 26/04/2018 - 19:50

Eriku , djali i ish-guvernatorit të Bankës së Shqipërisë, Ardian Fullani, është një nga djemtë më aktiv dhe më të ndjekur në rrjetin social Instagram.

Postuar: 26/04/2018 - 16:58

Këngëtarja e njohur shqiptare Nora Istrefi, po shijon diellin e nxehtë të Dubait.

Postuar: 26/04/2018 - 15:13

Moderatorja e njohur shqiptare, Alketa Vejsiu së fundmi gjendet në Barcelonë si pjesë e një prej eventeve të fustaneve të nusërisë dhe është takuar edhe me gruan e futbollisti

Postuar: 26/04/2018 - 14:49

Ylli i 'Love Island', Montana Brown ka ngritur temperaturat në rrjetet sociale ndërsa publikoi disa foto të nxehta.

Postuar: 26/04/2018 - 14:44

Këngëtari i famshëm britanik, Ed Sheeran, do të jetë protagonisti kryesor i filmit “Songwriter” që do të prodhohet nga Apple.Kompania mori të drejtat e këtij filmi,

Postuar: 26/04/2018 - 14:18

Laurene Powell Jobs vazhdon të blejë prona të patundshme dhe e fundit është një rezidencë që kushtoi jo më pak se 16.5 milionë dollarë me pamje nga plazhi i San Franciscos.Powel