BREAKING NEWS

‘Krerët e korruptuar të politikës së lartë shqiptare po kërcënohen rrezikshëm’, Spartak Ngjela paralajmëron zhvillime të bujshme në vend

‘Krerët e korruptuar të politikës së lartë
x

Gossip

(Foto) Getoari ka ditëlindjen, emocionon Marina me dedikimin dhe dhuratën e veçantë në mesnatë: Doja të të uroja më të mirat, por ti tashmë më ke mua

(Foto) Getoari ka ditëlindjen, emocionon Marina me dedikimin dhe

Një ditë e veçantë për këngëtarin Getoar Selimi, ndërsa feston ditëlindjen. Marina Vjollca, bashkëshortja e tij, sapo ka trokitur mesnata, i ka bërë një urim mjaft të bukur, plot ndjenjë.

Duke publikuar një foto të tij, Marina shkruan, “Gëzuar ditëlindjen, bashkëshorti im i dashur, heroi im, burri im simpatik. Doja të të uroja më të mirat, por ti tashmë më ke mua dhe nuk ke nevojë”.

Dhe nuk ka munguar përgjigja e Getit, i cili e cilëson veten me fat që ka në krah një grua si Marina. “Jom me fat”.

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 

???? thnx per kete torte te mrekullushme my love @marina_vjollca

A post shared by GETOAR SELIMI (@ghettogeasy) on

Më të lexuarat