Kërko Për

Agjencia e Lajmeve SOT NEWS

Agjencia e Lajmeve SOT NEWS Lajme nga Shqiperia, Kosova, Rajoni dhe Bota, Politike, Kronike, Aktualitet, Dossier, Kulture, Sport

Foto/ Habit Luana Vjollca, del në rrugë pa sutjena

Postuar: 09/09/2018 - 16:46

Luana Vjollca është emër shumë i lakuar në mediat rozë.

Moderatorja prej ditësh po i shijon pushimet në bregdet, ndërsa nuk harron që për fansat të sjellë imazhe të reja vazhdimisht.

Së fundi ajo ka postuar një fotografi veshur me një kostum ngjyrë portokalli, në të cilin shfaqet pa sutjena.

Si çdo herë ajo ka vënë në pah format perfekte trupore, ndërsa mori shumë komente nga ndjekësit.

Kujtojmë që Luana ka njoftuar, se shumë shpejt do të rikthehet me projekt televiziv.

/Agjensia e Lajmeve Sot News/

Na Beni Like Ne Facebook: 
Total votes: 16

Lajme nga e njejta kategori

Postuar: 19/11/2018 - 16:33

Gjatë kësaj fundjave është luajtur ndeshja Shqipëri-Skoci, ku rezultati ishte shumë i dobët për skuadrën tonë.

Postuar: 19/11/2018 - 14:02

Aktorja e famshme prej 3 vitesh ka qenë e lidhur me  një muzikant me të cilin është njohur n

Postuar: 19/11/2018 - 12:58

Gazetari i njohur Olti Curri ka tërhequr gjithmonë vëmendjen e publikut me deklaratat e tij të bë

Postuar: 19/11/2018 - 12:23

Bebe Rexha është një ndër këngëtaret më të suksesshme shqiptare në tregun muzikor botëror.

Postuar: 19/11/2018 - 09:43

Vitin e kaluar u komentua shumë përplasja e Fjolla Morinës me Adelina Ismajlin pas një deklarate

Postuar: 19/11/2018 - 09:36

Këngëtarja e njohur e "Spice Girls", Melanie Brown, e njohur ndryshe si Mel B, ka publi