BREAKING NEWS

Zgjedhjet në Itali - Exit Poll-et nxjerrin fituese Melonin, mediat e huaja: Fitorja e saj do të alarmojë pjesën më të madhe të Europës

Zgjedhjet në Itali - Exit Poll-et nxjerrin fituese Melonin, mediat e huaja:
x
BREAKING NEWS

Pandemia e Covid-19, vjen njoftimi i fundit nga Ministria e Shëndetësisë: Ja ç'po ndodh në Shqipëri

Pandemia e Covid-19, vjen njoftimi i fundit nga Ministria e
x
BREAKING NEWS

Britania po 'hap dyert'! Liz Truss gëzon pa masë edhe shqiptarët, zbulohet plani i ri i emigracionit

Britania po 'hap dyert'! Liz Truss gëzon pa masë edhe
x
BREAKING NEWS

Pas akuzave të Deizi Arapit, reagon deputeti i Partisë Demokratike

Pas akuzave të Deizi Arapit, reagon deputeti i Partisë Demokratike
x
BREAKING NEWS

Meta zbardh bisedën me Yuri Kim për Berishën ‘non grata’: Ja çfarë i thashë ambasadores

Meta zbardh bisedën me Yuri Kim për Berishën ‘non
x
BREAKING NEWS

Takimi me ambasadoren Kim, Meta zbardh detajet: Patëm një bisedë shumë të hapur për...

Takimi me ambasadoren Kim, Meta zbardh detajet: Patëm një bisedë
x
BREAKING NEWS

I dogjën makinën për herë të dytë/ Zbardhet dëshmia tronditëse e ‘gangsteres’ nga Bilishti, Deizi Arapi: Shteti të më mbrojë, do më gjejnë në ndonjë kanal, ja me kë kam pasur konflikte

I dogjën makinën për herë të dytë/ Zbardhet
x
BREAKING NEWS

EMRI/ Plas sherri në Dhërmi, 46-vjeçari plagos me thikë të riun, dyshimet e para

EMRI/ Plas sherri në Dhërmi, 46-vjeçari plagos me thikë
x

Gossip

FOTO/ Çifti i shumpërfolur ndahet pas disa vitesh lidhje

FOTO/ Çifti i shumpërfolur ndahet pas disa vitesh lidhje

Liam Hemsworth dhe modelja Gabriella Brooks janë ndarë pas tre vitesh lidhje. Çifti u nda disa muaj më parë sepse aktori i “Hunger Games” donte të kthehej në punë pa ndonjë shpërqendrim, ka konfirmuar një burim për In Touch të hënën.

“Ai nuk donte të ishte i lidhur dhe puna është rritur që nga fundi i pandemisë”, shtoi burimi.

Hemsworth, 32 vjeç dhe Brooks, 26 vjeç, u lidhën për herë të parë në fund të 2019-ës pas divorcit të tij nga Miley Cyrus dhe lidhjes së shkurtër me aktoren Maddison Brown.

FOTO/ Çifti i shumpërfolur ndahet pas disa vitesh lidhje

Modelja është zemërthyer nga vendimi i ish partnerit të saj.

Romanca e tyre mori një kthesë kur dyshja u fotografuan në një plazh në Bayron Bay, Australi, në janar 2020, vetëm një muaj pasi Hemsëorth prezantoi Brooks me prindërit e tij.

FOTO/ Çifti i shumpërfolur ndahet pas disa vitesh lidhje