BREAKING NEWS

Tjetër rrjedhje/ Tronditet Kryemadhi, largohet ish deputeti i njohur i LSI dhe i bashkohet PS, vjen reagimi i fortë i tij: LSI një klub në Tiranë që mbush televizionet me sharje. Eksperimenti i kësaj partie ka mbaruar

Tjetër rrjedhje/ Tronditet Kryemadhi, largohet ish deputeti i njohur i LSI
x

Gossip

Foto/ Infektohet me covid-19 kompozitori i njohur shqiptar, bashkëshortja e tij dhe djali i tyre 4 -muajsh, mësoni si paraqitet gjendja shëndetësore

Foto/ Infektohet me covid-19 kompozitori i njohur shqiptar, bashkëshortja e

Kompozitori i njohur shqiptar, Kledi Bahiti, bëhet me dije se është infektuar me koronavirus bashkë me bashkëshorten e tij dhe djalin e vogël.

Nga ana tjetër, mësohet se të tre janë në gjendje të mirë shëndetësore dhe po mundohen ta fitojnë betejën me Covid-19.

Foto/ Infektohet me covid-19 kompozitori i njohur shqiptar, bashkëshortja e

Kujtojmë se Kledi Bahiti dhe Pejana Elezi sollën në jetë Gred, në tetor të vitit të kaluar.

Foto/ Infektohet me covid-19 kompozitori i njohur shqiptar, bashkëshortja e

Më të lexuarat