BREAKING NEWS

Urdhër arresti nga SPAK për ish kryebashkiakun e Durrësit, Vangjush Dako vetëdorëzohet në Drejtorinë e Policisë së Tiranës

Urdhër arresti nga SPAK për ish kryebashkiakun e Durrësit,
x
BREAKING NEWS

Urdhër-arresti nga SPAK për Vangjush Dakon, gazetarja zbulon si paraqitet situata pranë banesës së tij

Urdhër-arresti nga SPAK për Vangjush Dakon, gazetarja zbulon si
x
BREAKING NEWS

Pas rinumërimit të votave në Belsh, KAS del me njoftimin e fundit

Pas rinumërimit të votave në Belsh, KAS del me njoftimin e fundit
x
BREAKING NEWS

SPAK urdhëroi arrestimin e Vangjush Dakos, gazetarja Klodiana Lala zbardh detaje të reja: Gjithçka nisi nga një pallat i dëmtuar nga tërmeti, hetimi përfshiu edhe...

SPAK urdhëroi arrestimin e Vangjush Dakos, gazetarja Klodiana Lala zbardh
x
BREAKING NEWS

Mbledhja e Kryesisë së PD, vjen menjëherë reagimi i Roland Bejkos

Mbledhja e Kryesisë së PD, vjen menjëherë reagimi i Roland
x
BREAKING NEWS

“Alibeaj mori 2 mln euro nga Rama”/ Plas keq në emision, deputeti demokrat ‘përplaset’ me gazetarin

“Alibeaj mori 2 mln euro nga Rama”/ Plas keq në emision,
x
BREAKING NEWS

Lajm i trishtë/ Ndërron jetë këngëtarja e famshme (Emri+Foto)

Lajm i trishtë/ Ndërron jetë këngëtarja e famshme
x
BREAKING NEWS

Një tjetër vend nën pushtetin e shiut, meteorologu del me paralajmërimin e frikshëm, ja çfarë do të ndodhë me temperaturat

Një tjetër vend nën pushtetin e shiut, meteorologu del me
x

Gossip

FOTO/ Ja çfarë po ndodh me Kiara Titon disa ditë pasi la shtëpinë e 'Big Brother VIP' dhe çfarë mban gjithë kohës me vete që i përket Luizit

FOTO/ Ja çfarë po ndodh me Kiara Titon disa ditë pasi la

Moderatorja Kiara Tito la të shtunën e kaluar shtëpinë e Big Brother VIP, duke humbur mundësinë për të qenë në finale dhe gjithashtu edhe garën për çmimin e madh të këtij spektakli.

Nga dalja e saj prej shtëpisë, ajo dha intervistën e parë të dielën, e më pas, ka qenë jo pak aktive në Instagram e saj, duke postuar video të edituara nga fansat rreth marrëdhënies së saj me Luizin.

Ndërsa sot, Kiara ka postuar për herë të parë një foto të sajën, ku duket se ka dalë për të shijuar rrezet e diellit dhe shihet me varësen e Luizit në qafë.

Në foton selfie Kiara ka përdorur dhe pyetjen: Si ju kam o yje, një shprehje kjo e moderatores së BBV, Arbana Osmani.

FOTO/ Ja çfarë po ndodh me Kiara Titon disa ditë pasi la

Kujtojmë se pas daljes nga BBV, reagimi i saj i parë ishte në Instagram ku me një foto të saj nga dasma me Luizin brenda BBV, falënderonte fansat që i kanë mbështetur.

Ndërsa në përshkrimin e saj në Instagram ka shkruar: Kiara Tito, Author, Tv Host |Sinqerisht, realisht| #meluizin