Kërko Për

Agjencia e Lajmeve SOT NEWS

Agjencia e Lajmeve SOT NEWS Lajme nga Shqiperia, Kosova, Rajoni dhe Bota, Politike, Kronike, Aktualitet, Dossier, Kulture, Sport

FOTO/ Linda Rei i dërgon mesazhe Albi Nakos: Kur e lëpin, nuk shkrihet…

Postuar: 14/09/2018 - 23:53

Makeup artistja e shumë komentuar në media e rrjete sociale për deklaratat e saj dhe fotot provokuese, Linda Rei së fundmi është fiksuar keq me koreografin Albi Nako. Shpeshherë Linda poston foto e video ku ngacmon Albin dhe kështu ka vepruar edhe sot.

Ajo ka postuar në Instastory një video ku shfaqet Albi në një nga puntatat e “Dance with me” dhe shkruan: “Ja pse e dua kët robin ktu se edhe kur e lëpin nuk shkrihet”.

Kujtojmë që pak ditë më parë Linda sërish tentoi të tërhiqte vëmendjen e Albit duke postuar në Instastory një foto ku shkruante se i kishte prerë flokët e shkurtra për të.

/Agjensia e Lajmeve Sot News/

Na Beni Like Ne Facebook: 

Lajme nga e njejta kategori

Postuar: 18/04/2019 - 16:07

Treshja e famshme Erion Isaj, Bes Kallaku dhe Olsi Bylyku gjithmonë kanë treguar se midis tyre ekziston një shoqëri e pastër.

Sot Olsi feston ditëlindjen dhe ka marrë urimet më të bukura nga dy miqtë e tij.

Postuar: 18/04/2019 - 14:38

Që kur ish-aktorja e njohur Meghan Markel u martua me Princ Harryn jeta e saj dhe familja kanë qe

Postuar: 18/04/2019 - 14:20

Koreografi Aldi Nako ka ndarë në rrjetet scociale me anë të një foto, ku tregon se si u mblodhën

Postuar: 18/04/2019 - 13:30

Një nga moderatoret e njohura shqiptare, e cila ka prezantuar një sërë emisionesh radiofonike ësh

Postuar: 18/04/2019 - 13:18

 Arbana Osmani dhe regjisori Eduart Grishaj nuk fshihen më.Së fundmi, Arbana ka publikuar nj

Postuar: 18/04/2019 - 08:42

Blogerja e njohur Armina Mevlani është bërë nostalgjike ditën e djeshme dhe ka ndarë me ndjekësit

Postuar: 18/04/2019 - 08:32

Redona Koçi është emri i vajzës që është cilësuar si avokatja më seksi në vendin tonë.