BREAKING NEWS

Situata brenda PD-së, Gaz Bardhi del me njoftimin urgjent

Situata brenda PD-së, Gaz Bardhi del me njoftimin urgjent
x
BREAKING NEWS

Gara e fortë mes Erdogan dhe Kilicdaroglu, ja kush është presidenti i ri i Turqisë

Gara e fortë mes Erdogan dhe Kilicdaroglu, ja kush është
x
BREAKING NEWS

Sulmi me grusht ndaj Sali Berishës, mjekësia ligjore del me deklaratën e fundit për Gert Shehun

Sulmi me grusht ndaj Sali Berishës, mjekësia ligjore del me
x
BREAKING NEWS

A do kandidojë Rudina Hajdari për kreun e PD? Ish-deputetja habit me përgjigjen

A do kandidojë Rudina Hajdari për kreun e PD? Ish-deputetja habit me
x
BREAKING NEWS

Kreshnik Spahiu bën paralajmërimin e frikshëm: Nëse SHBA dhe BE tërhiqen, sovraniteti i Kosovës...

Kreshnik Spahiu bën paralajmërimin e frikshëm: Nëse SHBA dhe
x
BREAKING NEWS

Tensionet në Veri të Kosovës/ Deputeti demokrat ngre alarmin dhe plas deklaratën ‘bombë’: Agjentët rus në Nish po pajisen me pasaporta diplomatike serbe

Tensionet në Veri të Kosovës/ Deputeti demokrat ngre alarmin dhe
x
BREAKING NEWS

“Kemi një ndarje mes pozitës dhe opozitës shqiptare”/ Kreshnik Spahiu zbardh prapaskenat e forta: Ja pse Rama ka zgjedhur partnere Turqinë, ndërsa Berisha ka Greqinë?

“Kemi një ndarje mes pozitës dhe opozitës shqiptare”/
x
BREAKING NEWS

Goditi Sali Berishën me grusht në protestën e 6 dhjetorit, përfundon akti i ekspertimit për Gerti Shehun, ja kërkesa e papritur e Prokurorisë

Goditi Sali Berishën me grusht në protestën e 6 dhjetorit,
x

Gossip

FOTO/ Luizi i preku faqen Keisit, ‘çmendet’ Kiara, i shkul flokët dhe i gjuan këngëtarit

FOTO/ Luizi i preku faqen Keisit, ‘çmendet’ Kiara, i shkul

Banorët e Big Brother VIP u mblodhën mëngjesin e sotëm në oborrin e shtëpisë duke biseduar me njëri-tjetrin.

Keisi, banorja e re që iu bashkua shtëpisë mbrëmjen e djeshme të prime-it, iu bashkua menjëherë grupit të Luizit.

Sot teksa bisedonin, Luizi i largoi diçka nga fytyra Keisit, duke e prekur atë në faqe.

FOTO/ Luizi i preku faqen Keisit, ‘çmendet’ Kiara, i shkul

Kjo shkaktoi të qeshura të Kiara, e cila ishte ngjitur me ta, duke bërë që t’i shkulë flokët Luizit, duke e shfaqur xhelozinë në formë shakaje.

“Pa më thënë ti që të dua vetëm për vete e të dua me shpirt, unë nga këtu nuk dal,” i tha Luizi Kiarës.

“Duke bërë kështu do më bësh që ta them,” e pyeti Kiara.

“Po ti shihe si po më sheh, nuk është shikim që thotë sa më dashuron, ky është shikim veç mos dalshim jashtë se ta rregulloj unë,” iu përgjigj Luizi.

“Kujdes nga sytë e Keisit se janë provokues,” tha Maestro.

“Prandaj jam ul këtu në mes,” u shpreh Luizi.

Në këtë moment Kiara u çua duke i gjuajtur me jastëk Luizit dhe në formë shakaje i thoshte: “Shpejt futu në shpi, shpejt”.