BREAKING NEWS

Sot pretenca për Mediu, Gjykata merr vendimin e papritur për ish-ministrin

Sot pretenca për Mediu, Gjykata merr vendimin e papritur për
x
BREAKING NEWS

“Takoi bashkëpunëtorë në Durrës dhe...”/ Klodiana Lala zbulon lëvizjet e fundit të Vangjush Dakos pak para arrestimit nga SPAK

“Takoi bashkëpunëtorë në Durrës dhe...”/
x
BREAKING NEWS

Thellohet përçarja e opozitës, kërcënohet Gaz Bardhi: Grupimi paramilitar po hedh në erë PD-në

Thellohet përçarja e opozitës, kërcënohet Gaz Bardhi:
x
BREAKING NEWS

Emrat/ Tensionet në PD, dy deputetë japin dorëheqjen nga Kryesia

Emrat/ Tensionet në PD, dy deputetë japin dorëheqjen nga Kryesia
x
BREAKING NEWS

SPAK arreston dy zyrtarë brenda Drejtorisë së Burgjeve

SPAK arreston dy zyrtarë brenda Drejtorisë së Burgjeve
x
BREAKING NEWS

Nga ndërtimi i pallatit pa leje në qendër të Durrësit te tenderi me vlerë 22 mln lekë, Klodiana Lala zbardh dosjen e plotë që ‘fundosi’ ish-kryebashkiakun Vangjush Dakon

Nga ndërtimi i pallatit pa leje në qendër të Durrësit
x
BREAKING NEWS

Mbledhja e Kryesisë/ Zbardhen emrat e deputetëve dhe anëtarëve që votuan pro dhe kundër hapjes së garës për kreun e PD

Mbledhja e Kryesisë/ Zbardhen emrat e deputetëve dhe
x
BREAKING NEWS

Taulant Balla u paraqit sot në SPAK, zbulohet arsyeja

Taulant Balla u paraqit sot në SPAK, zbulohet arsyeja
x

Gossip

FOTO/ Luizi performon këngët e Getoar Selimit, reperi reagon menjëherë dhe bën deklaratën për banorin e "BBVA"

FOTO/ Luizi performon këngët e Getoar Selimit, reperi reagon

Ditën e sotme, janë bërë 90 ditë prej kur ka nisur edicioni i dytë i “Big Brother VIP Albania”.
Për këtë shkak, banorëve u është dhënë rasti të festojnë.

Shumë këngë janë lëshuar e disa prej tyre ishin të reperit të Babastars, Getoar Selimi. 

Luizi sërish i ka kënduar këngët e tij, e pothuashtu në stilin e tij. Reperi ka publikuar këtë video në ‘Instastory’ dhe në njërën prej tyre e komentoi sërish fenomenin shqiptar. “Luiz baba”, shkroi sërish reperi kosovar.