BREAKING NEWS

‘Koha nuk pret’, Jozefina Topalli prezanton “Lëvizjen për Ndryshim”: Ka vetëm dy mundësi në jetë!

‘Koha nuk pret’, Jozefina Topalli prezanton “Lëvizjen
x

Gossip

FOTO/ Me grim dhe flokë të krehura, Fjolla Morina e buzëqeshur rishfaqet për herë të parë pas arrestimit, kush po e përqafon?

FOTO/ Me grim dhe flokë të krehura, Fjolla Morina e buzëqeshur

Pasi iu dha masa e arrestit të shtëpisë Fjolla Morina më në fund është bërë e gjallë.

FOTO/ Me grim dhe flokë të krehura, Fjolla Morina e buzëqeshur

Këngëtarja ka postuar një foto në instastory ku shihet së bashku me vajzën e saj të vogël Alaya.

jykata e Kukësit caktoi “arrest shtëpie” si masë sigurie për këngëtaren Fjolla Morina, e arrestuar tre ditë më parë, pasi u kap me dy pistoleta në çantë.

FOTO/ Me grim dhe flokë të krehura, Fjolla Morina e buzëqeshur

Këngëtarja do të qëndrojë në arrest shtëpie në vijim të hetimeve ndaj saj, ndërkohë për dy miqtë e saj Fysnik Syla dhe Fitim Muji u caktua "arrest me burg".

Ndonëse pretendimi se ishte shtatzënë u hodh poshtë nga një eko e dytë e bërë ditën e sotme, sërish këngëtarja u la në masë të butë sigurie.

Më të lexuarat