BREAKING NEWS

Edi Rama jep sinjale për ndryshime në qeveri, zbardhen paralajmërimet në takimet me deputetët e krerët e bashkive, ja ministrat që pritet të lëvizin

Edi Rama jep sinjale për ndryshime në qeveri, zbardhen
x

Gossip

FOTO/ Me këmbët e hapura në jahtin luksoz, moderatorja e njohur e Top Channel provokon me pozicionet hot: Po mendoja se me zuri...

FOTO/ Me këmbët e hapura në jahtin luksoz, moderatorja e njohur e

Moderatorja e njohur e Top Channel , Alesia Bami, tërheq vëmendjen me pozat e saj mjaft sensuale dhe provokuese.

Së fundmi ajo i ka ‘çmendur’ të gjithë me postimin e saj në rrjetet sociale. 

Ajo ka publikuar në Instagram disa foto tepër joshëse. Me bikini që i tregojnë format perfekte, Alesia ka provokuar në pozicione delikate ndërkohë që shëtiste me jaht.

FOTO/ Me këmbët e hapura në jahtin luksoz, moderatorja e njohur e

Në foton e parë ajo ka vendosur vetëm simbolin e diellit, ndërsa në foton tjetër ka shkruar “Po mendoja, mbaje se na zuri”.

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 

????

A post shared by ALESIA BAMI (@alesia_bamii) on

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 

????

A post shared by ALESIA BAMI (@alesia_bamii) on

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Po mendoja : Mbaje se na zuri ???????? !

A post shared by ALESIA BAMI (@alesia_bamii) on

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 

☀️

A post shared by ALESIA BAMI (@alesia_bamii) on

Më të lexuarat