BREAKING NEWS

Pse po përgjohej ‘Tualanti’? Gazetari Basir Çollaku plas dokumentet ‘bombë’: Del vendimi i gjykatës dhe urdhri për asgjësimin e CD-ve

Pse po përgjohej ‘Tualanti’? Gazetari Basir Çollaku
x
BREAKING NEWS

Tensionohet situata në veri të Kosovës, plagoset efektivi i policisë në Mitrovicë

Tensionohet situata në veri të Kosovës, plagoset efektivi i
x
BREAKING NEWS

Bonusi i Vitit të ri, nis shpërndarja për pensionistët, kreu i ISSH del me njoftimin e rëndësishëm

Bonusi i Vitit të ri, nis shpërndarja për pensionistët, kreu
x
BREAKING NEWS

Nga Milano e deri në Bukuresht, si u paguan me kartën e Zotos udhëtimet e Arben Ahmetajt: 1600 euro për dy netë

Nga Milano e deri në Bukuresht, si u paguan me kartën e Zotos
x
BREAKING NEWS

Ulen çmimet! Vendimi i fundit nga Bordi i Transparencës, ja sa do shiten nafta, benzina e gazi

Ulen çmimet! Vendimi i fundit nga Bordi i Transparencës, ja sa do
x
BREAKING NEWS

Sulmi ndaj Berishës, Nazarko plas deklaratën 'bombë': Skenar i shërbimeve sekrete të vendeve armiqësore

Sulmi ndaj Berishës, Nazarko plas deklaratën 'bombë':
x
BREAKING NEWS

Shkojnë në pikiatë/ Euro zhvlerësim historik ndaj lekut. Nafta rrënon dollarin në tregjet ndërkombëtare

Shkojnë në pikiatë/ Euro zhvlerësim historik ndaj lekut.
x
BREAKING NEWS

Alarm për bombë tek Drejtoria e Kufirit dhe Migracionit në Tiranë, panik tek punonjësit e zyrave

Alarm për bombë tek Drejtoria e Kufirit dhe Migracionit në
x

Gossip

FOTO/ Me shpirtin copë, moderatorja shqiptare kujton kështu të atin e ndjerë!

FOTO/ Me shpirtin copë, moderatorja shqiptare kujton kështu të

Rudina Dembacaj në çdo dalje të saj e kemi parë të flasë për mungesën e thellë që i ka lënë i ati.

Sot për Rudinën mbetet një ditë i veçantë pasi është data e lindjes së të ndjerit.

Ajo ka bërë një vizitë në varreza dhe krahas fotove shkruan:

‘Se janë bo do ditë që nuk ta kam ni zanin e s’ti kam pa sytë, edhe zemra m’ka pyet, ku je? Se vetmia më ka mbyt.

Gëzuar ditëlindjen në qiell babush. Shpirti copë’, ka shkruar Rudina krah fotove të publikuara.

FOTO/ Me shpirtin copë, moderatorja shqiptare kujton kështu tëFOTO/ Me shpirtin copë, moderatorja shqiptare kujton kështu të