BREAKING NEWS

Shokuese/ Përdhunoi vajzën që shkoi të denonconte përdhunimin nga disa persona, kush është shefi i lartë i Policisë: I kërkoi favore seksuale dhe mbesës së shkrimtarit të madh Martin Camaj

Shokuese/ Përdhunoi vajzën që shkoi të denonconte
x

Gossip

FOTO/ Mërzitet në karantinë, zbulohet dhurata e çmendur që Kristiano Ronaldo i bën vetes, akoma nuk e disponon askush. Ja çfarë shkruan ‘Bild’

FOTO/ Mërzitet në karantinë, zbulohet dhurata e çmendur

Kristiano Ronaldo i ka bërë vetes dhuratë një makinë të re gjatë kohës që po qëndron në karantinë në shtëpinë e tij në Portugali. “Bild” zbulon se bëhet fjalë për një makinë jashtë serie “Bugatti Centodieci”, që do të prodhohet vitin e ardhshëm vetëm me 10 ekzemplarë.

FOTO/ Mërzitet në karantinë, zbulohet dhurata e çmendur

Ylli portugez i Juventusit, aktualisht ndodhet në Madeira dhe e ka porositur makinën e re, e cila do t’i kushtojë deri në 9.5 milionë euro dhe do të mund t’i dorëzohet pronarëve të rinj vetëm në vitin 2021. Pesë herë fituesi i “Topit të Artë” ka aktualisht në koleksionin e tij të makinave të luksit një “Bugatti Veyron Grand Sport Vitesse”. Gjithçka do të jetë e personalizuar me inicialet e “CR7”.

FOTO/ Mërzitet në karantinë, zbulohet dhurata e çmendur

“Centodieci”, do të ketë një motor 8 litërsh W18. Shpejtësinë nga 1-100 km/h ajo e arrin për 2.4 sekonda ndërsa shpejtësia maksimale do të arrijë deri në 380 km/h.

“Bild” kontaktoi me prodhuesin francez, të cilët as e konfirmuan dhe as e mohuan nëse futbollisti ishte një ndër 10 blerësit e makinës së tyre të ardhshme.

FOTO/ Mërzitet në karantinë, zbulohet dhurata e çmendur

Më të lexuarat