BREAKING NEWS

“Është një xhelat i vërtetë”, ish-Presidenti Meta paralajmëron Ramën: Do të përdorim ligjet e tij për të...

“Është një xhelat i vërtetë”,
x
BREAKING NEWS

Meta shpërthen ndaj Ramës, i kujton kohën kur ishte kryebashkiak: Më qepej nga prapa si xhol dhe…

Meta shpërthen ndaj Ramës, i kujton kohën kur ishte kryebashkiak:
x
BREAKING NEWS

E frikshme/ Bie rrufeja në Berat, shkrumbohet shtëpia, zjarrfikësit shpëtojnë mrekullisht...

E frikshme/ Bie rrufeja në Berat, shkrumbohet shtëpia,
x
BREAKING NEWS

Covid-19 në Shqipëri/ Ministria e Shëndetësisë publikon shifrat, ja sa raste të reja ka pasur në 24 orët e fundit

Covid-19 në Shqipëri/ Ministria e Shëndetësisë publikon
x
BREAKING NEWS

Ngjarja tragjike në Himarë, Spartak Ngjela plas deklaratën e fortë për ish-efektivin e policisë: Na del të jetë...

Ngjarja tragjike në Himarë, Spartak Ngjela plas deklaratën e
x
BREAKING NEWS

Ndryshim drastik i temperaturave, çfarë pritet të ndodhë me motin ditën e nesërme

Ndryshim drastik i temperaturave, çfarë pritet të ndodhë
x
BREAKING NEWS

Frrok Çupi zbulon emrat e bujshëm që janë hequr qafe nga politika dhe i nxjerr në shesh të gjitha: Azem Hajdari më tha se ‘o do ta vras Berishën, o do më vrasë’, Ilir Meta donte të ekzekutonte Becchettin për 2  milionë euro, ja si e helmuan me kafe amb...

Frrok Çupi zbulon emrat e bujshëm që janë hequr qafe nga
x
BREAKING NEWS

Çfarë po ndodh? Dy shpërthime në Tiranë/ I vendoset eksploziv dy banesave, policia zbardh detaje

Çfarë po ndodh? Dy shpërthime në Tiranë/ I vendoset
x

Gossip

FOTO/ Mesazhet mes Rudina Dembacajt dhe vajzës së Mark Frrokut tregojnë qartë raportin mes tyre: Njerka më trajton keq!

FOTO/ Mesazhet mes Rudina Dembacajt dhe vajzës së Mark Frrokut

Rudina Dembacaj ka treguar se ka një marrëdhënie shumë të mirë me fëmijët e bashkëshortit të saj Mark Frroku. Megjithatë kurioziteti i ndjekësve mbetet i madh. Aktorja ka realizuar së fundmi një intervistë virtuale në Instagram, ku mes të tjerash dikush i shkruan: “Pse nuk ke postuar më foto me vajzën e vogël të Markut?” Rudina nuk e ka kalaur pa një përgjigje duke etiketuar vajzën e duke shkruar: “Jep përgjigje të lutem.”

Më pas ajo ka publikuar një screenshot të bisedës që ka bërë me Ertën, ku ajo me ironi i shkruan:”Sepse njerka më trajton keq”. Teksa e ka shpërndarë, Rudina e ka shoqëruar me disa të qeshura, duke vërtetuar edhe një herë se kanë një raport shumë të mirë.

Dikush tjetër i shkruan se përse nuk e poston djalin e Markut. Rudina ka publikuar një foto ku shihet Marku duke mbajtur në prehër vajzë e saj Viktorian dhe Rudina djalin e tij. “Se nuk do, është në sinkron me Vikin”- shkruan aktorja.

FOTO/ Mesazhet mes Rudina Dembacajt dhe vajzës së Mark Frrokut FOTO/ Mesazhet mes Rudina Dembacajt dhe vajzës së Mark Frrokut FOTO/ Mesazhet mes Rudina Dembacajt dhe vajzës së Mark Frrokut 

Më të lexuarat