Kërko Për

Agjencia e Lajmeve SOT NEWS

Agjencia e Lajmeve SOT NEWS Lajme nga Shqiperia, Kosova, Rajoni dhe Bota, Politike, Kronike, Aktualitet, Dossier, Kulture, Sport

FOTO/ Modelja futet në ujë të pozojë, sulmohet nga peshkaqenët

Postuar: 11/07/2018 - 21:23

Ishujt Exuma në Bahamas janë të njohur për plazhet e tyre të bardha me rërë, ujërat kristal dhe mundësitë e pafundme për të realizur foto fantastike.

Të njëtjën gje tentoi të bëjë edhe modelja e njohur Katarina Zarutskie, por jo gjithçka shkoi sipas planit. Modelja e famshme ishte me pushime në Bahamas me të dashurin e saj dhe familjen e tij, ku tentoi të bënte edhe disa foto për t’i shpërndarë më pas me ndjekësit e shumtë në Instagram.

Por teksa ishte në ujë, një peshkaqen i nguldhëmbët në krahun e saj dhe e tërheq atë nën ujë. Pas një lufte të frikshme për disa minuta, Katarina mundi të shpëtojë.

"Ishte një përvojë shumë e frikshme," tha ajo, pas traumës që përjetoi.

_102477249_facetune_02-07-2018-20-12-49.jpg

_102477333_capture.jpg

/Agjensia e Lajmeve Sot News/

Na Beni Like Ne Facebook: 
Total votes: 10

Lajme nga e njejta kategori

Postuar: 16/11/2018 - 22:47

As kjo mbrëmje e emisioni të gatimit "Hell’s kitchen" nuk ka kaluar pa konfrontime.

Postuar: 16/11/2018 - 22:44

Flori Mumajesi është një nga kantautorët më të dashur për publikun shqiptar.

Postuar: 16/11/2018 - 21:06

Presidenti Ilir Meta dekreton lirimin e Sandër Lleshit si gjeneral.

Postuar: 16/11/2018 - 20:02

Kim Kardashian West ka thënë sot se burri i saj, Kanye West, nuk është një komunikues i mirë dh

Postuar: 16/11/2018 - 19:32

Mbrëmjen e djeshme bëri xhiron e rrjetit një video e postuar nga Noizy në profilin e tij në Insta

Postuar: 16/11/2018 - 18:55

Të paktën 400 milionë dollarë, kjo është shuma që këngëtari Michael Jackson fiton çdo vit edhe pa

Postuar: 16/11/2018 - 17:27

Vitet ikin, por Gjyste Vulaj bëhet gjithnjë e më e bukur.