Agjencia e Lajmeve SOT NEWS

Agjencia e Lajmeve SOT NEWS Lajme nga Shqiperia, Kosova, Rajoni dhe Bota, Politike, Kronike, Aktualitet, Dossier, Kulture, Sport

Foto/ Modelja shqiptare prezanton linjën e çantave në javën e modës në New York

Postuar: 12/09/2017 - 21:33

Modelja e njohur, Agnesa Vuthaj arriti të cojë suksesin e saj në javën e modës në New York.

Ajo prezantoi koleksionin e saj të cantave për sezonin pranverë/verë 2018.

Miss-i shqiptar është bërë pjesë e ‘Flying Soho’, kompani që ka dizajnerë amerikanë dhe ndërkombëtarë.

Në një postim në rrjetin e saj social Instagram modelja shkruan : “Kisha nderin e madh të shfaq linjën time të cantave në Javën e Modës në Neë York. Ndihem e nderuar dhe e emocionuar që ta ndaj këtë gjë me ju”.

Ndërkohë ka publikuar disa pamje të modeleve duke reklamuar cantat e saj, të cilat po bëhen të njohura në të gjithë botën.

/Agjensia e Lajmeve Sot News/

Na Beni Like Ne Facebook: 
Total votes: 5

Lajme nga e njejta kategori

Postuar: 23/09/2017 - 22:23

Prezantuesja e njohur Marina Vjollca i ka dhënë fund beqarisë vetëm pak kohë më parë kur lidhi kurorë me reperin nga Kosova, Getoar Selimi.

Prezantuesja bukuroshe ka treguar sonte në “Xing me Ermalin” edhe se si ndihet tani që është një grua e martuar.

Postuar: 23/09/2017 - 22:05

Pas 10 vitesh  Marina dhe “Proçesi Sportiv” kanë përfunduar bashkëpunimin. Por jo miqësia e Marinës me Edi Manushin.

Postuar: 23/09/2017 - 10:01

Itir Esen, 18 vjeç, ishte vetëm për një ditë Miss Turqia, pasi organizatorët vendosin t’i heqin kurorën për një reagim në “Twitter” mbi grushtin e shtetit të 1

Postuar: 22/09/2017 - 22:42

Është një histori e bukur dashurie që të gjitha na ka befasuar për faktin se për tre vite rresht askush nuk kishte dëgjuar dhe parë për çiftin shqiptar.

Postuar: 21/09/2017 - 21:17

Xhensila dhe Besi janë duke jetuar momentet më të bukura të martesës së tyre, ku po realizojnë një muaj mjalti të gjatë dhe me plot aventura dhe vende piktoreske që i kanë bërë

Postuar: 21/09/2017 - 20:30

Liliane Bettencourt, vajza e themeluesit të kompanisë kozmetike L’Oreal ka ndërruar jetë në moshën 94-vjecare.