BREAKING NEWS

Operacioni i SPAK u dekonspirua? “Informatorë në polici e prokurori”, gazetari Artan Hoxha tregon prapaskenat dhe çfarë u fsheh: Bosët e krimit janë sinjalizuar që mos të jenë në banesat e tyre

Operacioni i SPAK u dekonspirua? “Informatorë në polici e
x
BREAKING NEWS

Blenë karburante bashkë, Dumani rrëfen si u vra Ervis Deda nga miku i tij i ngushtë dhe borxhi me shuma marramendëse i pashlyer: Gjithçka ndodhi për një vajzë. Zbardhen detajet e rënda për vrasjen e bujshme

Blenë karburante bashkë, Dumani rrëfen si u vra Ervis Deda nga
x
BREAKING NEWS

“E kishte tradhtuar me shokun e ngushtë”, Dumani trondit me rrëfimin e tij për avokatin e njohur të vendit tonë, tregon planin e frikshëm që i kishte përgatitur partneres: Na dha 120 mijë euro t’i vrisnim ish gruan

“E kishte tradhtuar me shokun e ngushtë”, Dumani trondit me
x
BREAKING NEWS

A do bashkëpunosh me Sali Berishën? Ilir Meta thyen heshtjen dhe tregon çfarë pritet

A do bashkëpunosh me Sali Berishën? Ilir Meta thyen heshtjen dhe
x
BREAKING NEWS

Gazetari i njohur kontaktohet LIVE në emision nga Florenc Çapja, ja çfarë i thotë për Nuredin Dumanin

Gazetari i njohur kontaktohet LIVE në emision nga Florenc Çapja, ja
x
BREAKING NEWS

“Ata që s’janë kapur janë emrat më sinjikativët”, Artan Hoxha zbulon detaje nga operacioni i SPAK: Bosët e krimit me buxhet të madh, kanë informator brenda sistemit në polici dhe...

“Ata që s’janë kapur janë emrat më
x
BREAKING NEWS

E kanë vrarë?! Artan Hoxha plas “BOMBËN”: Nuk besoj se do kemi më mundësi të shikojmë Talo Çelën

E kanë vrarë?! Artan Hoxha plas “BOMBËN”: Nuk besoj
x
BREAKING NEWS

Artan Hoxha tregon emrin e personit që do të ekzekutohej nga Nuredin Dumani ditën që u plagos: Nuk kemi pse ta mbajmë më të fshehtë

Artan Hoxha tregon emrin e personit që do të ekzekutohej nga Nuredin
x

Gossip

Ndër më të famshmet në Shqipëri dhe një emër shumë i njohur, zbulohet se cila është nusja e aktorit shqiptar Petrit Malaj ose ndryshe "Doktor Bardhylit" (FOTO)

Ndër më të famshmet në Shqipëri dhe një emër

Aktori i njohur për publikun shqiptar, Petrit Malaj, që është edhe drejtues i Univeristeti të Arteve, ku me personazhet e interpretuara prej tij ka fituar simpatinë e të gjithëve.

Malaj ka luajtur krah figurave më të mëdha të filmit shqiptar. Figura ikonike të ekranit dhe teatrit, të cilët janë krenaria e artit shqiptar si: Sandër Prosi, Kadri Roshi, Robert Ndrenika, Tinka Kurti, Reshat Arbana, Ndrek Luca, Timo Flloko, Kastriot Çaushi, e shumë artistë të tjerë dhe regjizorë të talentuar.

Ndër më të famshmet në Shqipëri dhe një emër

Petrit Malaj të cilin e njohim ndryshe edhe si “Doktor Bardhyli”, së fundmi u angazhua edhe në politikë, ku në zgjedhjet e fundit pranoi ftesën e Kryeministrit për të qenë kandidat i Partisë Socialistë në Kukës.

Ndër më të famshmet në Shqipëri dhe një emër

Malaj është babi i dy fëmijëve, Erionit dhe Dartit. Ky i fundit është partneri i blogeres shumë të famshme shqiptare, Sara Karaj.

Ndër më të famshmet në Shqipëri dhe një emër

Sara është prej shumë vitesh ne rolin e blogeres ku ka fituar dhe zemrat e shqiptarëve. Ajo ndiqet nga 100 mijë persona në Instagram dhe intervistat e saj televizive janë gjithmonë në rritje.Së fundmi ka hapur edhe linjën e saj të kozmetikës ku po arirn mjaft sukses.

Ndër më të famshmet në Shqipëri dhe një emër

Ajo tashmë është bërë pjesë e shoëbizit shqiptar, ku ka miqësi me emrat më të njohur të medias rozë. Sara dhe Darti u bënë prindër të një djali, Tomas dhe e bënë Patrit Malajn gjysh për herë të dytë.

Më të lexuarat