Kërko Për

Agjencia e Lajmeve SOT NEWS

Agjencia e Lajmeve SOT NEWS Lajme nga Shqiperia, Kosova, Rajoni dhe Bota, Politike, Kronike, Aktualitet, Dossier, Kulture, Sport

FOTO/ Nipi i diktatorit Hoxha bën veprimin suprizues sapo del nga burgu

Postuar: 12/01/2019 - 19:43

Nipi i diktatorit komunist, Ermal Hoxha pak kohë më parë ka lënë  burgun, ku vuante dënimin si i përfshirë në dosjen e ‘Xibrakës’.
 
Duket se jeta e Ermalin tashmë ka marrë një tjetër rrjedhë. Ai bashkë me bashkëshorten e tij Rezartën kanë vendosur të shijojnë të gjitha momentet, që ishin larg njeri-tjetrit.
 
Prej  disa ditësh, ata ndodhen në Dubai, ku nga fotot e publikuara duket se po argëtohen pa masë.
 
Mirëpo vetëm pak minuta më parë, Rezarta ka postuar në rrjetin social ‘Instagram’ një foto shumë romantike, në të cilën çifti shfaqen të ulur në një tavolinë me një pamje mbresëlënëse.
 
Unë thash ‘Po’. Për te dyten here edhe pas 15 vitesh bashke...
Ne te mire e ne te keqe, gjithmone prane teje’, shkruan këngëtarja.

/Agjensia e Lajmeve Sot News/

Na Beni Like Ne Facebook: 

Lajme nga e njejta kategori

Postuar: 25/03/2019 - 17:41

Kejvina Kthella është larguar nga emisioni ‘Xing me Ermalin’ duke deklaruar se shumë shpejt do e shohim në një telezivion të madh italian, ndërsa në emision e zëvendësoi një tjetër bukuroshe, e cila quhet

Postuar: 25/03/2019 - 17:30

Arbana Osmani me anë të postimi në Instagram ka dhënë një këshillë për të githa femrat të cilat d

Postuar: 25/03/2019 - 14:56

Masakra, vrasje, vuajtje, lot, arratisje dhe përdhunime!

Postuar: 25/03/2019 - 14:48

Këngëtarja Ronela Hajati është një ndër artistet më të komentuara në showbizin shqiptar.

Postuar: 25/03/2019 - 13:26

Siç dihet që pas martesës së bujshme, Princ Harry dhe Meghan Markle kanë qenë shumë të komentuar

Postuar: 25/03/2019 - 13:13

Jonida Maliqi siç dihet në maj do të përfaqësojë Shqipërinë në Eurovizion me këngën "Ktheju

Postuar: 25/03/2019 - 12:06

Kejvina Kthella javën e kaluar i tregoi të gjithëve se ajo do të ndërpriste aventurën në emisioni