BREAKING NEWS

Pse samiti BE-Ballkani Perëndimor po bëhet në Tiranë? Ish ministri i Drejtësisë zbardh detajet dhe zbulon prapaskenat

Pse samiti BE-Ballkani Perëndimor po bëhet në Tiranë? Ish
x
BREAKING NEWS

“Kjo është e turpshme”, Alfred Cako plas deklaratën ‘bombë’: Samiti i nesërm, përpjekja e fundit e BE për të eliminuar...

“Kjo është e turpshme”, Alfred Cako plas deklaratën
x
BREAKING NEWS

“Primaret ishin të mrekullueshme”/ Ylli Rakipi i ndërpret entuziazmin Flamur Nokës: Kur trukohen janë maskaradë, mos më trego mua...

“Primaret ishin të mrekullueshme”/ Ylli Rakipi i ndërpret
x
BREAKING NEWS

U tërhoq nga Primaret për Bashkinë e Tiranës, nuk përmbahet Evi Kokalari, sulmon ashpër Alimehmetin

U tërhoq nga Primaret për Bashkinë e Tiranës, nuk
x
BREAKING NEWS

Belind Këlliçi kandidati zyrtar i PD-së për Bashkinë e Tiranës, vjen reagimi i menjëhershëm i Metës

Belind Këlliçi kandidati zyrtar i PD-së për Bashkinë
x
BREAKING NEWS

Dash Sula lë vajin e ullirit te vendi i Ramës: Pije se e ke nga ullinjtë e Saliut

Dash Sula lë vajin e ullirit te vendi i Ramës: Pije se e ke nga
x
BREAKING NEWS

Kandidat zyrtar i PD-së për Tiranën, reagon Belind Këlliçi dhe habit me deklaratën: Ilir Alimehmeti do të jetë...

Kandidat zyrtar i PD-së për Tiranën, reagon Belind
x
BREAKING NEWS

Çfarë ndodhi? ‘Kokë më kokë’ me Belind Këlliçin, Ilir Alimehmeti tërhiqet papritur nga balotazhi i Primareve të Tiranës

Çfarë ndodhi? ‘Kokë më kokë’ me Belind
x

Gossip

FOTO/ Pas ribashkimit me Donaldin, Bora Zemanit i ndodh ajo që nuk e priste

FOTO/ Pas ribashkimit me Donaldin, Bora Zemanit i ndodh ajo që nuk e priste

Bora Zemani ka marrë së fundmi një surprizë të këndshme nga fansat e saj. Disa fansa kanë dërguar një parashutë pranë vendit të punës, ku shihej fotoja e moderatores krah vëllezërve Veshaj. Përveç kësaj, moderatorja e njohur ka marrë një buqetë të madhe me lule si dhe çokollata.

FOTO/ Pas ribashkimit me Donaldin, Bora Zemanit i ndodh ajo që nuk e priste FOTO/ Pas ribashkimit me Donaldin, Bora Zemanit i ndodh ajo që nuk e priste

Kjo surprizë vjen pak ditë pasi moderatorja foli publikisht për rikthimin me Donaldin. E ftuar në emisionin e tij, Bora tregoi sesi ndodhi ribashikimi i tyre dhe sigurisht që një rol të rëndësishëm ka pasur mikesha e saj, Semi Jaupaj. Aktori zbuloi se i kishte shkruar Semit që të flasë me Borën.

“Nisi me shumë, telefonata ndaj Semit, se më vinte zor t’i shkruaja, nuk dija çfarë t’i shkruaja. Takova 4-5 herë Semin. Shumë e lodhshme, o zot i madh sa më ka lodhur. Shumë punë, derisa thotë shkruaji vet se më plase”, tha Donaldi duke treguar se çfarë i shkroi Borës. “Dua të të shkruaj po nuk di çfarë të them.”

“I thoja “Më tako të më dëgjosh, pastaj më helmo.”, shtoi aktori. Duke iu rikthyer takimit të tyre brenda shtëpisë së “Big Brother”, moderatorja u shpreh se nuk donte të futej brenda shtëpisë së famshme, por ishte e detyruruar t’i dilte në krah Semit pasi aludohej se ajo ishte në lidhje me Donaldin.