BREAKING NEWS

Lajme të mira pas krizës nga COVID-19/ Ministrja e Financave zbulon kur do të hapen të gjitha bizneset

Lajme të mira pas krizës nga COVID-19/ Ministrja e Financave zbulon
x

Gossip

Foto/ Pas vendimit të mbrëmshëm që mori trashëgimtarja e ‘Top Channel’, pendohet menjëherë Lori Hoxha

Foto/ Pas vendimit të mbrëmshëm që mori trashëgimtarja

Trashëgimtarja e ‘Top Channel’-it dhe influencuesja e modës, Lori Hoxha është një nga personazhet më të komentuar në media që nga udhëtimet, jeta luksoze, veshjet e deri tek jeta private.

Foto/ Pas vendimit të mbrëmshëm që mori trashëgimtarja

Lori është shumë e ndjekur edhe në profilin e saj në Instagram, për të cilin së fundmi ka marrë një vendim të papritur.

Foto/ Pas vendimit të mbrëmshëm që mori trashëgimtarja

Lori është zhdukur nga Instagrami duke e çaktivizuar llogarinë e saj papritur. Kjo nuk ka zgjatur shumë, pasi faqja zyrtare e Lori Hoxhes eshte rikthyer mengjesin e sotem, nga nje verifikim online vihet re se postimet e saj jane ktyer ne normalitet dhe me koheshtrirjen origjinale te saj.