Agjencia e Lajmeve SOT NEWS

Agjencia e Lajmeve SOT NEWS Lajme nga Shqiperia, Kosova, Rajoni dhe Bota, Politike, Kronike, Aktualitet, Dossier, Kulture, Sport

Foto/ Petrit Vasili ka ditëlindjen, ja si e uron Kryemadhi!

Postuar: 19/05/2017 - 16:42

Zv/kryetarja e LSI, Monika Kryemadhi ka uruar kryetarin e partisë, Petrit Vasili për ditëlindjen. Në një postim në Facebook. Kryemadhi shkruan se Vasili duket një 25 vjeçar, ashtu si kandidatët e LSI.

 

Ky kryetari i LSI-së ka ditëlindjen sot! bërë edhe ky 25 vjeç,si kandidatët në listat e LSI-së!

Prandaj edhe 100 vite të tjera dhe shumë suksese Petrit Vasili!, shkruan Kryemadhi.

/Agjensia e Lajmeve Sot News/

Na Beni Like Ne Facebook: 
Total votes: 33

Lajme nga e njejta kategori

Postuar: 20/10/2017 - 18:46

Kreu i Grupit Parlamentar të Partisë Socialiste Taulant Balla është bërë sërish baba, këtë herë i një vajze që ka ardhur sot në jetë.

Postuar: 20/10/2017 - 10:43

Neslihan Atagul është prej aktorëve më të rezervuara në aspektin e ekspozimit të familjes.

Postuar: 19/10/2017 - 14:41

Enca ka festuar ditëlindjen e saj të 22-të dhe me këtë rast ka organizuar një festë me miq e familjarë.

Postuar: 18/10/2017 - 20:25

Prezantuesja e njohur shqiptare, Marina Vjollca, duket se ende i pëlqen lodrat e fëmijëve.

Postuar: 18/10/2017 - 19:45

Pak muaj më parë dy artistë të njohur të muzikës shqiptare u larguan nga Shqipëria.

Postuar: 16/10/2017 - 22:45

Djali i kantautorit dhe prezantuesit të njohur Ardit Gjebrea, Jon Gjebrea nuk e fsheh më për asnjë çast historinë e tij të dashurisë.

Postuar: 16/10/2017 - 21:08

Ishte vetëm 4 vjeç kur interpretoi për herë të parë në filmin “Taulanti kërkon një motër”, me regji të Xhanfize Kekos, ndërsa sot është rritur dhe është në prag mart