Kërko Për

Agjencia e Lajmeve SOT NEWS

Agjencia e Lajmeve SOT NEWS Lajme nga Shqiperia, Kosova, Rajoni dhe Bota, Politike, Kronike, Aktualitet, Dossier, Kulture, Sport

(FOTO) Reperja e famshme ngacmon imagjinatën me asetet e saj bombastike

Postuar: 20/06/2018 - 14:19

Përveç hiteve të saj të njëpasnjëshme, format mahnitëse i kanë dhuruar gjithashtu Nicki Minaj një karrierë të suksesshme.

Hitet e njëpasnjëshme dhe të pëlqyera shumë nga publiku, i kanë dhënë Nicki Minajt një karrierë të suksesshme. Por reperja me famë botërore njihet edhe për format e saj mahnitëse.

Madje 35-vjeçrja ka shfaqur edhe njëherë asetet e saj bombastike. Ylli i “Chun Li” ka postuar në llogarinë e saj në “Instagram” disa foto duke u larë në pishinë.

Nicki shfaqet e veshur me një fustan të bardhë transparent që nuk linte vend për imagjinatë.

/Agjensia e Lajmeve Sot News/

Na Beni Like Ne Facebook: 
Total votes: 4

Lajme nga e njejta kategori

Postuar: 23/07/2018 - 15:36

Spikerja e lajmeve të Top Channel Genta Popa, është ndër personazhet me të njohur dhe më të dashur të medias. Kjo për shkak qëndrimit serioz dhe besueshmërisë që ajo i fal shikuesit.

Postuar: 23/07/2018 - 14:28

Ajo ka performuar në Barcelonë të Spanjës, para se të shkonte më pas në Portugali.

Postuar: 23/07/2018 - 12:49

Këngëtarja e njohur Shkëndije Mujaj ka ndezur rrjetet sociale me disa foto të postuara në Instast

Postuar: 23/07/2018 - 12:20

Bes Kallaku ka sjellë bashkëpunimin më të fundit me Gent Fatalin nën titullin “Na vjen dita

Postuar: 23/07/2018 - 12:11

Djali i ish-kryeministrit Sali Berisha, Shkëlzen Berisha dhe partnerja e tij Armina Mevlani janë

Postuar: 23/07/2018 - 11:48

Që prej përfundimit të lidhjes së tij (të pakonfirmuar) me këngëtaren Elvana Gjat

Postuar: 23/07/2018 - 11:36

Gjatë pushimeve relaksuese nuk kanë munguar as “Instastory”-t nga festat e ndryshme n