Kërko Për

Agjencia e Lajmeve SOT NEWS

Agjencia e Lajmeve SOT NEWS Lajme nga Shqiperia, Kosova, Rajoni dhe Bota, Politike, Kronike, Aktualitet, Dossier, Kulture, Sport

(Foto) Ronela Hajati nuk njihet, transformohet për këngën e re

Postuar: 14/06/2018 - 17:48

Ndërsa, të gjithë fansat e muzikës së saj, presin me padurim hitin e ri që do të lançohet sot me titull “Do ta luj”, këngëtarja e njohur shqiptare, po na dëshmon gjithnjë e më shumë, se “loja” e guximshme me look-un është një nga armët e forta në artin që ajo lëvron.

Kështu, nëse nuk do të ishte për vet publikimet e saj virtuale, me siguri që do të vendosnim një bast nëse është apo jo Ronela Hajati ajo që shfaqet në hitin e ri!

Tërësisht e ndryshuar, me flokë të shkurtër, me kaçurela, dhe herë të tjera me një paruke bionde, këngëtarja duket shumë ndryshe nga hera e fundit kur u shfaq me videoklipin e ri, “Maje men”, apo shumë më ndryshe nga stili i përditshmërisë.

Untitled-2Untitled-4Untitled-3ronela-hajkati

/Agjensia e Lajmeve Sot News/

Na Beni Like Ne Facebook: 
Total votes: 1

Lajme nga e njejta kategori

Postuar: 17/06/2018 - 23:35

Në pjesët “off records” që u transmetuar në emisionin e Ermal Mamaqit është shfaqur edhe Aurela Hoxha e cila dëgjohet duke biseduar me Ermalin për ngacmimet që ka pasur nga personazhe të njohur të ekranit.

Postuar: 17/06/2018 - 21:06

Oriola Marashi është kthyer tashmë në një nga modelet më të komentuara në media dhe çdo e re rret

Postuar: 17/06/2018 - 20:44

Ylli i Hollivudit dhe ambasadorja e vullnetit të mirë të Komisionerit të Lartë për Refugjatët i K

Postuar: 17/06/2018 - 20:33

Presidenti i Republikës Ilir Meta, mbrëmjen e sotme sëbashku me disa personalitete të njohur dhe

Postuar: 17/06/2018 - 20:09

Këngëtarja dhe ish Miss Shqipëria Zajmina Vasjari ka mbushur plot 31 vjeç.

Postuar: 17/06/2018 - 20:03

Liberta Spahiu është një ndër moderatoret më të përfolura për jetën e saj sentimentale, sidomos p

Postuar: 17/06/2018 - 19:31

Këngëtares së njohur Adelina Tahiri i kanë mbetur vetëm pak muaj për t’u bërë nënë për herë