BREAKING NEWS

PËRDITËSIMI/ Ulen ndjeshëm rastet e infektimeve me Covid-19 në 24 orët e fundit

PËRDITËSIMI/ Ulen ndjeshëm rastet e infektimeve me Covid-19
x

Gossip

FOTO/ Rudina Dembacaj dhe Mark Frroku shfaqen për herë të parë bashkë në një dalje publike

FOTO/ Rudina Dembacaj dhe Mark Frroku shfaqen për herë të

Ajo është kthyer së fundmi në kryefjalën e mediave për shkak të ndarjes nga bashkëshorti dhe bërjes publike të lidhjes së re me ish-deputetin, Mark Frrokun.

Ndërsa sonte Rudina është shfaqur për herë të parë në një dalje publike me ish deputetin në premierën e filmit të Ermal Mamaqit.

Rudina Dembacaj vendosi të tregohet shumë e hapur dhe e sinqertë në lidhje me gjithçka që ka të bëjë me jetën e saj, pasi siç tha edhe vetë, e tillë është dhe s’mund të ndryshojë para pak ditësh në një intervistë.

Ajo pranoi se e dashuron partnerin e saj dhe rrëfeu se kanë ndërmend të martohen në të ardhmen.

FOTO/ Rudina Dembacaj dhe Mark Frroku shfaqen për herë të

 

Më të lexuarat