Kërko Për

Agjencia e Lajmeve SOT NEWS

Agjencia e Lajmeve SOT NEWS Lajme nga Shqiperia, Kosova, Rajoni dhe Bota, Politike, Kronike, Aktualitet, Dossier, Kulture, Sport

(Foto) Surprizon Ermal Mamaqi/ Vjen nga Shtëpia e Bardhë i ftuari i kësaj jave

Postuar: 15/11/2018 - 14:49

Ermal Mamqi është një ndër personazhet më të ndjekur në rrjetet sociale. Siç bën vazhdimisht edhe me postimin e radhës moderatori i 'Xing me Ermalin' i ka lënë fansat pa fjalë.

Ermali thotë se këtë javë në Xing ka të ftuar presidentin e SHBA, Donald Trump.

"I ftuar këtë javë në Xing me Ermalin, Trump djali! E bëra një emision me Trumpin por nuk do e nxjerr se ka dalë kot. Sidoqoftë ju bëni pyetjen tuaj, pyetjet më të bukura marrin vizën amerikane", shkruan Ermali në diçiturën e fotomontazhit, për të cilën fansat kanë qeshur pafund.

/Agjensia e Lajmeve Sot News/

Na Beni Like Ne Facebook: 
Total votes: 4

Lajme nga e njejta kategori

Postuar: 14/12/2018 - 20:10

Ashtu si këngëtarja shqiptare Enca Haxhia edhe motra e saj Uindi njihet për postimet e saj në rrjetet sociale që i bëjnë të gjithë njerëzit të kthejnë sytë tek profili i tyre.

Postuar: 14/12/2018 - 19:06

Ish-gruaja britanike e një miliarderi rus, i cili u urdhërua të paguajë 572 milionë dolalrë si

Postuar: 14/12/2018 - 19:04

Sipas të përjavshmes amerikane US Weekly, aktori i vjetër i aksionit Tom Cruise nuk takohet pre

Postuar: 14/12/2018 - 18:45

Brad Pitt mbetet një prej meshkujve më të pëlqyer nga femrat, ndonëse vitet kalojnë.

Postuar: 14/12/2018 - 18:31

 Shumë personazhë të famshëm nga bota e showbizit shqiptar dhe atij kosovar janë bërë së bas

Postuar: 14/12/2018 - 18:17

Pas Dolla Sign, një tjetër reper i njohur është në telashe me drejtësinë.

Postuar: 14/12/2018 - 17:18

Producenti i njohur i spektakleve të bukurisë Petri Bozo bashkë me miss-et e përzgjedhura për kal