BREAKING NEWS

“Po e ndaj me ju këtë ngjarje shokuese”, Sazan Guri zbulon bisedën e ‘frikshme’: Funeral falas dhe mbi 1 milion lekë nëse e regjistron vdekjen me COVID-19

“Po e ndaj me ju këtë ngjarje shokuese”, Sazan Guri zbulon
x

Gossip

FOTO/ U nda për ish-deputetin e PS, Rudina Dembacaj e thotë hapur përkrah ish bashkëshortit: Aleksi çun beqar

FOTO/ U nda për ish-deputetin e PS, Rudina Dembacaj e thotë hapur

Aktorja e humorit Rudina Dembacaj është ndarë zyrtarisht me bashkëshortin e saj, Aleksandër Varfaj, por duket se marrëdhëniet me babain e vajzës i ruan akoma.

Rudina ka postuar një foto me të, duke shkruar se tashmë ai është një djalë beqar.

“Aleksi çun beqar,“-shkruan ajo teksa e shoqëron batutën me një shkelje syri.

Aktorja Rudina Dembacaj ka qënë në qendër të lajmeve të rubrikës rozë pas ndarjes me bashkëshortin e saj, Aleksandër Varfaj. Mediat kishin kohë që raportonin për një lidhje të saj me një politikan, i cili është Mark Frroku, ish-deputet i PS.Jo më larg se pak ditë më parë, aktorja inaguroi biznesin e saj të ri, një restorant, për të cilin siç tha edhe vetë, investimi është bërë nga “Marku”. Frroku u aludua si shkaku i ndarjes së aktores, mendim që e ndajnë edhe lexuesit e Dosja.al që kanë votuar në sondazh.