Agjencia e Lajmeve SOT NEWS

Agjencia e Lajmeve SOT NEWS Lajme nga Shqiperia, Kosova, Rajoni dhe Bota, Politike, Kronike, Aktualitet, Dossier, Kulture, Sport

Foto/ Uragani Irma shkatërron shtëpinë e aktorit William Levy

Postuar: 13/09/2017 - 21:55

Uragani Irma që preku Floridën shkatërroi çdo gjë që i doli përpara.

Stuhia e fuqishme solli pasoja dhe për yllin e telenovela meksikane William Levy.

Pemët janë rrëzuar nga erërat e forta dhe kanë bollkuar hyrjen e shtëpisë së tij.

Por për fat të mirë 37-vjeçari dhe familja e tij janë mirë.

Aktori ka postuar foto në rrjetin e tij social Instagram, të pasojave të Uraganit Irma në oborrin e shtëpisë  dhe shkruan: “Hyrja e shtëpisë është bllokuar plotësisht nga pemët e shkatërrura. Por ne jemi të gjithë mirë falë Zotit. Shpresoj që të gjithë të jenë mirë e të sigurtë.”

/Agjensia e Lajmeve Sot News/

Na Beni Like Ne Facebook: 
Total votes: 5

Lajme nga e njejta kategori

Postuar: 23/09/2017 - 22:23

Prezantuesja e njohur Marina Vjollca i ka dhënë fund beqarisë vetëm pak kohë më parë kur lidhi kurorë me reperin nga Kosova, Getoar Selimi.

Prezantuesja bukuroshe ka treguar sonte në “Xing me Ermalin” edhe se si ndihet tani që është një grua e martuar.

Postuar: 23/09/2017 - 22:05

Pas 10 vitesh  Marina dhe “Proçesi Sportiv” kanë përfunduar bashkëpunimin. Por jo miqësia e Marinës me Edi Manushin.

Postuar: 23/09/2017 - 10:01

Itir Esen, 18 vjeç, ishte vetëm për një ditë Miss Turqia, pasi organizatorët vendosin t’i heqin kurorën për një reagim në “Twitter” mbi grushtin e shtetit të 1

Postuar: 22/09/2017 - 22:42

Është një histori e bukur dashurie që të gjitha na ka befasuar për faktin se për tre vite rresht askush nuk kishte dëgjuar dhe parë për çiftin shqiptar.

Postuar: 21/09/2017 - 21:17

Xhensila dhe Besi janë duke jetuar momentet më të bukura të martesës së tyre, ku po realizojnë një muaj mjalti të gjatë dhe me plot aventura dhe vende piktoreske që i kanë bërë

Postuar: 21/09/2017 - 20:30

Liliane Bettencourt, vajza e themeluesit të kompanisë kozmetike L’Oreal ka ndërruar jetë në moshën 94-vjecare.