BREAKING NEWS

“Të gjitha gati brenda vitit 2021”, Rama jep lajmin fantastik

“Të gjitha gati brenda vitit 2021”, Rama jep lajmin fantastik
x

Gossip

Foto/ Vajza e ish-deputetes së njohur "tërbon" me fotot e nxehta në rrjet, ankohen komentuesit se po i lë pa gjumë

Foto/ Vajza e ish-deputetes së njohur "tërbon" me fotot e

Me një super-trup dhe shumë sensuale, duket Ada Deda, vajza 20 vjeçare e ish- deputetes shqiptare Albina Deda.

Foto/ Vajza e ish-deputetes së njohur "tërbon" me fotot e

Po të lundrosh në rrjetet e saj sociale, Ada është jo pak e komentuar për hiret e saj fizike por edhe për fotot e nxehta në rrjet, sidomo gjatë verës.

Foto/ Vajza e ish-deputetes së njohur "tërbon" me fotot e

Foto/ Vajza e ish-deputetes së njohur "tërbon" me fotot e

Por edhe së fundmi Ada ka "çmendur" fansat me fotot e publikuar me fustan të shkurtër dhe të hapur gold që e bën të duket një yll.

Foto/ Vajza e ish-deputetes së njohur "tërbon" me fotot e

Bukuroshja ka marrë komplimente pafund ku mes tyre ka dhe nga ata të cilët ankohen se i la pa gjumë. Duket një yll i vërtetë dhe plot sharm.

Foto/ Vajza e ish-deputetes së njohur "tërbon" me fotot e

Foto/ Vajza e ish-deputetes së njohur "tërbon" me fotot e