BREAKING NEWS

Deklaroi se Gerti Shehu kishte probleme të shëndetit mendor, doktori merret në pyetje nga policia

Deklaroi se Gerti Shehu kishte probleme të shëndetit mendor, doktori
x
BREAKING NEWS

“Gerti Shehu agjenti i policisë”/ Sulmi ndaj Berishës, reagon Met Rrumbullaku

“Gerti Shehu agjenti i policisë”/ Sulmi ndaj Berishës,
x
BREAKING NEWS

VIDEO/ Shpërthimet në veri të Kosovës, publikohen pamjet e objektit të shkatërruar, dyshohet se...

VIDEO/ Shpërthimet në veri të Kosovës, publikohen pamjet e
x
BREAKING NEWS

Kryeministri i Spanjës bojkoton Samitin e BE në Tiranë, zbardhet shkaku kryesorë, dyshohet se biznesmeni i njohur...

Kryeministri i Spanjës bojkoton Samitin e BE në Tiranë, zbardhet
x
BREAKING NEWS

"Hajde ta vallëzojmë vallen e Rugovës"/ Borrell filmon performancën, ja veprimi që bën Vuçiç (FOTO)

"Hajde ta vallëzojmë vallen e Rugovës"/ Borrell filmon
x
BREAKING NEWS

Kur do të anëtarësohet Shqipëria në BE? Michel jep shpresë: Nuk duhet pritur fundi

Kur do të anëtarësohet Shqipëria në BE? Michel jep
x
BREAKING NEWS

Dhuna ndaj Berishës, vjen reagimi i menjëhershëm i OSBE: Të shmangen spekulimet dhe...

Dhuna ndaj Berishës, vjen reagimi i menjëhershëm i OSBE: Të
x
BREAKING NEWS

“85 mln euro mbështetje buxhetore”/ Von der Leyen jep lajmin e mirë për Shqipërinë

“85 mln euro mbështetje buxhetore”/ Von der Leyen jep lajmin e
x

Gossip

Foto/ Veprimi i Einxhel Shkirës në ditëlindjen e Sarah Berishës i surprizoi të gjithë

Foto/ Veprimi i Einxhel Shkirës në ditëlindjen e Sarah

Miqësitë dhe lidhjet romantike të krijuara në “Big Brother VIP” janë ndër më të komentuarat në mediat online. Në shtëpinë më të famshme në Shqipëri u duk se po krijoheshin miqësi të forta, të cilat dukej se do të vijonin edhe jashtë.

Por nuk ndodhi kështu, pasi pati raste kur sapo mbaroi reality show, miqësitë apo lidhjet përfunduan.

Ndërkohë në rrjet është komentuar shumë edhe marrëdhënia e Einxhel Shkirës me Sarah Berishën. Kjo e fundit teksa ishte e ftuar në emisionin “Goca dhe Gra”, kur u pyet për raportin me moderatoren e njohur u shpreh:

“Më pengon pak që bëhet ky krahasimi mes çifteve. Siç është PM dhe Dagz, ata kanë dhe shokë të tjerë që janë me të dashurat e tyre. Ata janë kolegë dhe shumë, shumë shokë të mirë. Mes nesh nuk ka krisje. Prandaj më bezdis ky fakti, që çfarë duhet të bëjë një çift duhet ta bëjë një tjetër. Ose pjesa e shtatzënisë. Jam e sigurt dhe Einxhel bezdiset nga këto gjëra. Me Einxhel nuk jam zënë, dhe nuk do zihem, kështu që njerëz flini të qetë.

Është marrëdhënie shumë normale. Nuk bëhem siç ishim brenda shtëpisë, por… kur u prishën shoqëri më të mëdha në Big Brother…”.

Ndërsa Einxhel i surprizoi të gjithë me gjestin që bëri me rastin e ditëlindjes së blogeres së njohur.

Shkira publikoi një video të Sarah në “Instastory” krahas së cilës shkruante: “Gëzuar ditëlindjen”, ndërsa Berisha e ka ripostuar duke i vendosur një zemër.

Foto/ Veprimi i Einxhel Shkirës në ditëlindjen e Sarah

Më të lexuarat