BREAKING NEWS

Mbi 800 të infektuar në 24 orë, MSH informon qytetarët mbi situatën epidemiologjike në vend: 19 pacientë në gjendje të rëndë, ja sa persona kanë humbur jetën

Mbi 800 të infektuar në 24 orë, MSH informon qytetarët mbi
x
BREAKING NEWS

Shqipëria "shkundet" nga tërmeti, ja epiqendra dhe magnituda

Shqipëria "shkundet" nga tërmeti, ja epiqendra dhe magnituda
x
BREAKING NEWS

“Mund të arrestohen ish-kryeministra e ish-presidentë”/ Artan Hoxha flet me emra dhe plas ‘bombën’: Do goditet shumë lartë! SPAK më ka thirrur dhe mua të dëshmojë për këtë dosje!

“Mund të arrestohen ish-kryeministra e ish-presidentë”/
x
BREAKING NEWS

Konflikti me kryebashkiakun Dritan Leli dhe drejtorit të bashkisë që përfundoi të shoqëruar në polici/ Reagon ‘flakë për flakë’ UKV, sqaron gjithë situatën

Konflikti me kryebashkiakun Dritan Leli dhe drejtorit të bashkisë
x
BREAKING NEWS

Ndizen gjakrat, Basha i hedh dorashkën me dosjen kriminale të amerikanëve, Berisha paralajmëron me shkarkimin e kreut të PD, Fieri sfida e radhës

Ndizen gjakrat, Basha i hedh dorashkën me dosjen kriminale të
x
BREAKING NEWS

Milaim Zeka paralajmëron arrestimin e Berishës, Roland Bejko akuzon ish-kryeministrin se po tenton grusht shteti brenda partisë

Milaim Zeka paralajmëron arrestimin e Berishës, Roland Bejko akuzon
x

Gossip

Fotoja e Arbana Osmanit me Lulzim Bashën dhe Sali Berishën bëri namin në rrjet, reagon për herë të parë moderatorja: Nuk ka nevojë të...

Fotoja e Arbana Osmanit me Lulzim Bashën dhe Sali Berishën bëri

Pasi Lulzim Basha përjashtoi Sali Berishën nga grupi parlamentar i PD, në rrjet ka pasur shumë reagime, madje edhe meme.  

Një foto e modifikuar ka qarkulluar së fundmi ku shfaqet Sali Berisha dhe Lulzim Basha te emisioni ‘Dua të të bëj të lumtur’ i Arbana Osmanit.

Ndjekësit ia kanë dërguar këtë foto me qindra herë Arbanës dhe kjo e fundit ka reaguar.

“Po e publikoj që t’iu tregoj se po e kam parë dhe është shumë funny dhe nuk ka nevojë t’ma dërgoni më’, shkruan Arbana.

Fotoja e Arbana Osmanit me Lulzim Bashën dhe Sali Berishën bëri

 

Më të lexuarat