BREAKING NEWS

Nuk ka qetësi! Tërmeti shkund Shqipërinë, ja sa ishte magnituda

Nuk ka qetësi! Tërmeti shkund Shqipërinë, ja sa ishte
x
BREAKING NEWS

Arti shqiptar në zi, ndërron jetë poeti dhe shkrimtari i njohur (FOTO+EMRI)

Arti shqiptar në zi, ndërron jetë poeti dhe shkrimtari i njohur
x
BREAKING NEWS

Demokratët morën sot goditjen e madhe, reagon Kreshnik Spahiu dhe bën deklaratën e fortë: Ja pse kjo parti duhet të shkrihet

Demokratët morën sot goditjen e madhe, reagon Kreshnik Spahiu dhe
x
BREAKING NEWS

Ministria e Shëndetësisë publikon shifrat e rasteve me Covid në 24 orët e fundit në Shqipëri

Ministria e Shëndetësisë publikon shifrat e rasteve me Covid
x
BREAKING NEWS

“Gërdeci është vrasje masive”/ GJKKO mbylli hetimet për Fatmir Mediun, shpërthen i revoltuar Erion Braçe dhe nuk lë gjë pa thënë: Mos guxoj kush të...(VIDEO)

“Gërdeci është vrasje masive”/ GJKKO mbylli hetimet
x
BREAKING NEWS

GJKKO mbylli hetimet për ish ministrin Fatmir Mediu, SPAK nuk humb kohë dhe bën lëvizjen urgjente, del kundër Gjykatës së Posaçme kundër Krimit dhe Korrupsionit dhe e paralajmëron

GJKKO mbylli hetimet për ish ministrin Fatmir Mediu, SPAK nuk humb
x
BREAKING NEWS

A do të hetohet Fatmir Mediu? GJKKO jep vendimin për ish ministrin

A do të hetohet Fatmir Mediu? GJKKO jep vendimin për ish ministrin
x
BREAKING NEWS

Arben Pëllumbi bën njoftimin me rëndësi, Partia Socialiste pritet të dalë në një konferencë urgjente

Arben Pëllumbi bën njoftimin me rëndësi, Partia Socialiste
x

Gossip

Fotoja që po ‘thyen’ rrjetin/ Olsa Muhameti konfirmon ribashkimin e çiftit të shumëpërfolur të ‘Përputhen’

Fotoja që po ‘thyen’ rrjetin/ Olsa Muhameti konfirmon

Rikthimin bashkë të çiftit të shumëpërfolur të ‘Përputhen’ e ka konfirmuar tashmë edhe autorja e programit, Olsa Muhameti.

Sara dhe Atdheu u rikthyen me njëri-tjetrin, pak ditë pasi konfirmuan ndarjen. Komentet në rrjete sociale i nxorën zbuluar.

Fotoja që po ‘thyen’ rrjetin/ Olsa Muhameti konfirmon

Sara i komentoi një zemër dhe Atdheu ia ktheu.

Fotoja që po ‘thyen’ rrjetin/ Olsa Muhameti konfirmon

Ribashkimin e tyre e ka konfirmuar së fundmi dhe autorja e “Përputhen”, Olsa Muhameti, e cila ka publikuar në Instastory një foto pranë çiftit gjatë turit të Shkodër.

“Me çiftin në fuqi të “Përputhen””, ka shkruar Olsa.

Fotoja që po ‘thyen’ rrjetin/ Olsa Muhameti konfirmon

Më të lexuarat