Kërko Për

Agjencia e Lajmeve SOT NEWS

Agjencia e Lajmeve SOT NEWS Lajme nga Shqiperia, Kosova, Rajoni dhe Bota, Politike, Kronike, Aktualitet, Dossier, Kulture, Sport

FOTOT/ Blendi Fevziu publikon fotografinë e rrallë nga shtëpia e prindërve të tij dhe prezanton për herë të parë babain

Postuar: 18/07/2019 - 23:33

 Blendi Fevizu ka gati 20 vite që është pjesë e ekranit shqiptar dhe tashmë ka krijuar një imazh televiziv që zor se nuk mund ta njohë kush.

Moderatori është mjaft aktiv në rrjete sociale dhe së fundmi ka publikuar një fotografi shumë të rrallë nga rinia e tij. Blendi ka postuar në profilin e tij në ‘Instagram’ një foto të shkrepur në vitin 1987 dhe një tjetër të bërë ditët e fundit në shtëpinë e vjetër të prindëve të tij. Pavarësisht se kanë kaluar plot 32 vite nga ajo kohë portreti i Blendit ka mbetur i njëjti, përveç flokëve që i kanë rënë me kohën.

Këto fotografi janë realizuar në të njëjtin vend, në shtëpinë e vjetër të prindërve të tij. Edhe ditën e djeshme ai publikoi një foto nga i njëjti kënd i shtëpisë, në të cilën shfaqej përkrah babait dhe vajzës së tij të vogël.

/Agjensia e Lajmeve Sot News/

Na Beni Like Ne Facebook: 

Lajme nga e njejta kategori

Postuar: 12/12/2019 - 17:04

Në një rrëfim të sinqertë, gra dhe vajza personalitete të medias dhe të tjera, treguan për UNDP Albania historitë e tyre të dhunës.

Postuar: 12/12/2019 - 15:33

Bora Zemani, një nga moderatoret simpatike të ekranit shqiptar, e ka zyrtarizuar lidhjen e saj të

Postuar: 12/12/2019 - 14:43

Pak ditë pas finales së festivalit “Kënga Magjike”, këngëtarja Soni Malaj ka bërë një

Postuar: 12/12/2019 - 13:54

Dj i famshëm i ThreeDoots, Vicky Kraja, është një ndër më të pëlqyerit dhe më të ndjekurit sidomo

Postuar: 12/12/2019 - 12:39

Historia e Elidës dhe Arjanit në emisionin “Dua të të bëjë të lumtur’ në sezonin e ka

Postuar: 12/12/2019 - 12:19

Modelja Angela Martini ka qenë së fundmi në qendër të vëmendjes së mediave.

Postuar: 12/12/2019 - 11:05

Më datën 17 të muajit gusht, ish-kryeparlamentarja, Jozefina Topalli, u bë për herë të parë gjysh