Lajme të tjera
BREAKING NEWS

PËRDITËSIMI/ Ulen ndjeshëm rastet e infektimeve me Covid-19 në 24 orët e fundit

PËRDITËSIMI/ Ulen ndjeshëm rastet e infektimeve me Covid-19
x

Gossip

FOTOT hot/ Forma perfekte, gjyqtarja bukuroshe shqiptare “ul” flamurin dhe “ngre” temperaturat, duket në superformë

FOTOT hot/ Forma perfekte, gjyqtarja bukuroshe shqiptare “ul”

Pothuajse të gjithë kanë nisur pushimet, pas një sezoni të gjatë dhe të lodhshëm, ashtu sikurse futbollistët, edhe gjyqtarët kanë nisur pushimet e tyre verore.

pjimage

Së fundmi ajo që ka tërhequr shumë vëmendje, është asistentja e FIFA-s, Erinda Kume.

Gjyqtarja bukuroshe ka postuar në rrjetet sociale disa foto, ku shfaqet me bikini.

erina

Erinda duket në një formë të shkëlqyer, teksa bien në sy format e saj perfekte.

kume erinda kume 117150780_3565795780209300_3448800042357415661_n erindaa erinda kumjm

Më të lexuarat