BREAKING NEWS

‘Koha nuk pret’, Jozefina Topalli prezanton “Lëvizjen për Ndryshim”: Ka vetëm dy mundësi në jetë!

‘Koha nuk pret’, Jozefina Topalli prezanton “Lëvizjen
x

Gossip

FOTOT/ Jeta luksoze e shfrenuar e Fjolla Morinës që u arrestua ditën e sotme, nga armët në videoklipe te veshjet ekstravagante e deri te makina “Audi Q7”

FOTOT/ Jeta luksoze e shfrenuar e Fjolla Morinës që u arrestua

Këngëtarja kosovare, Fjolla Morina, u arrestua mesditën e sotme në Pikën Kufitare të Morinës, teksa po hynte në Shqipëri, pasi iu gjetën në makinë armë zjarri dhe fishekë luftarakë.

FOTOT/ Jeta luksoze e shfrenuar e Fjolla Morinës që u arrestua

Fjolla Morina është një nga këngëtaret që ka tërhequr gjithmonë vëmendjen e medieve rozë për jetën luksoze dhe videoklipet e shtrenjta.

FOTOT/ Jeta luksoze e shfrenuar e Fjolla Morinës që u arrestua

Madje, shumë herë ajo është shfaqur në videoklipe edhe me armë zjarri apo veshje tejet ekstravagante. Më poshtë po ju sjellim disa foto, që tregojnë jetën mjaft luksoze të këngëtares.

FOTOT/ Jeta luksoze e shfrenuar e Fjolla Morinës që u arrestua

FOTOT/ Jeta luksoze e shfrenuar e Fjolla Morinës që u arrestua

FOTOT/ Jeta luksoze e shfrenuar e Fjolla Morinës që u arrestua

FOTOT/ Jeta luksoze e shfrenuar e Fjolla Morinës që u arrestua

FOTOT/ Jeta luksoze e shfrenuar e Fjolla Morinës që u arrestua

FOTOT/ Jeta luksoze e shfrenuar e Fjolla Morinës që u arrestua

FOTOT/ Jeta luksoze e shfrenuar e Fjolla Morinës që u arrestua

FOTOT/ Jeta luksoze e shfrenuar e Fjolla Morinës që u arrestua

FOTOT/ Jeta luksoze e shfrenuar e Fjolla Morinës që u arrestua

Më të lexuarat