BREAKING NEWS

Amerikanët të vendosur për pensionimin e Berishës, kujt i është bllokuar viza rrezikon të mbetet jashtë listave, shtohet presioni ndaj Bashës

Amerikanët të vendosur për pensionimin e Berishës, kujt i
x

Gossip

FOTOT/ Këngëtarja Anxhela Perisiteri ‘i vë flakën’ rrjetit: E puthur nga …

FOTOT/ Këngëtarja Anxhela Perisiteri ‘i vë

Anxhela Peristeri është një ndër këngëtaret më të dashur për publikun shqiptar.
Ajo njihet për këngët e saj të sukseshme dhe për sitilin e veçantë.

Këngëtarja është aktive në rrjetet sociale, ku shpesh ndan me ndjekësit foto nga përditshmëria apo edhe nga jeta profesionale.

Bukuroshja ka nisur pushimet në Ksamil dhe nuk na i ka kursyer fotot me bikini.

Së fundmi ajo ka postuar disa foto me bikini dhe shihet tejet sensuale dhe më në formë se kurrë.

Tek njëra nga fotot Anxhela qëndron e shtrirë afër detit, me ngjyrën çokollatë dhe me pozën e bërë këngëtarja ka marrë shumë komplimente nga ndjekësit e saj.

“E puthur nga dielli” shkruan ajo krah fotos.

FOTOT/ Këngëtarja Anxhela Perisiteri ‘i vë

Më të lexuarat