BREAKING NEWS

Asnjë marrëveshje për Zgjedhoren, PD akuzon PS por nuk tërhiqet nga asnjë kusht dhe qeveria teknike

Asnjë marrëveshje për Zgjedhoren, PD akuzon PS por nuk
x

Gossip

FOTOT/ Luana Vjollca me gjithë rroba në pishinë me këngëtarin e famshëm

FOTOT/ Luana Vjollca me gjithë rroba në pishinë me

Këngëtari Faydee dhe Luana Vjollca kanë përfunduar dje mbrëma xhirimet e klipit më të ri.Ndonëse u munduan ta mbajnë disi sekret këtë projekt, nuk ia dolën dot, kështu që dy këngëtarët u dorëzuan dhe publikuar dje disa pamje nga vendi ku po xhironin.

 
Faydee publikoi edhe një video bashkë me Luanën ku shprehej se do ta bëjnë zjarr fare këtë verë me këtë këngë të re që pritet të dalë së shpejti.
Këngëtari me origjinë australiane dukej i mahnitur nga bukuria e qytetit të Vlorës, ndërsa publikoi disa pamje nga bregdeti ku shkruante:
 
“Po xhirojmë në parajsë!”.
 
Ai shfaqej bashkë me Luanën brenda në pishinë, ku kishin hyrë me gjithë rroba për ndonjë skenë të nxehtë që do të na dhurojnë në klip!
 

Më të lexuarat