Kërko Për

Agjencia e Lajmeve SOT NEWS

Agjencia e Lajmeve SOT NEWS Lajme nga Shqiperia, Kosova, Rajoni dhe Bota, Politike, Kronike, Aktualitet, Dossier, Kulture, Sport

FOTOT/ Luana Vjollca me gjithë rroba në pishinë me këngëtarin e famshëm

Postuar: 11/07/2019 - 10:20

Këngëtari Faydee dhe Luana Vjollca kanë përfunduar dje mbrëma xhirimet e klipit më të ri.Ndonëse u munduan ta mbajnë disi sekret këtë projekt, nuk ia dolën dot, kështu që dy këngëtarët u dorëzuan dhe publikuar dje disa pamje nga vendi ku po xhironin.

 
Faydee publikoi edhe një video bashkë me Luanën ku shprehej se do ta bëjnë zjarr fare këtë verë me këtë këngë të re që pritet të dalë së shpejti.
Këngëtari me origjinë australiane dukej i mahnitur nga bukuria e qytetit të Vlorës, ndërsa publikoi disa pamje nga bregdeti ku shkruante:
 
“Po xhirojmë në parajsë!”.
 
Ai shfaqej bashkë me Luanën brenda në pishinë, ku kishin hyrë me gjithë rroba për ndonjë skenë të nxehtë që do të na dhurojnë në klip!
 

/Agjensia e Lajmeve Sot News/

Na Beni Like Ne Facebook: 

Lajme nga e njejta kategori

Postuar: 18/07/2019 - 08:21

oderatori, producenti dhe aktori i njohur dhe shumë i dashur për publikun, Ermal Mamaqi do të jetë i ftuari i radhës i emisionit të Borës, Romeos dhe Donaldit me titull "Treshat".

Postuar: 17/07/2019 - 22:56

Trashëgimtarja e Top Medias dhe fashionistja e njohur shqiptare, Lori Hoxha është shumë aktive

Postuar: 17/07/2019 - 22:42

Këngëtarja e njohur me origjinë shqiptare, Dua Lipa ka treguar edhe një herë krenarinë që ndjen k

Postuar: 17/07/2019 - 22:28

Ditën e djeshme u bë e ditur se Autoriteti i Media Audiovizive (AMA), i ka bërë vërejtje Radio Te

Postuar: 17/07/2019 - 22:15

Ervin Kurti do të jetë i ftuari special i kësaj të enteje një emisionin “3shat”, ku d

Postuar: 17/07/2019 - 20:42

Aktori i “Portokallisë” Rezart Veleshnja ka publikuar një foto në rrjetet sociale,

Postuar: 17/07/2019 - 19:18

Edhe pse nuk e kanë pranuar publikisht Eduart Grishaj dhe Arbana Osmani nuk i kursejnë fotot ku d