BREAKING NEWS

Koronavirusi në Shqipëri, Ministria e Shëndetësisë përditëson të dhënat: Ja sa persona janë konfirmuar pozitivë në 24 orët e fundit

Koronavirusi në Shqipëri, Ministria e Shëndetësisë
x

Gossip

FOTOT / Moderatorja e dashur për publikun Arbana Osmani fotografohet me bikini në ditët e fundit të shtatzënisë

FOTOT / Moderatorja e dashur për publikun Arbana Osmani fotografohet me

Moderatorja shumë e dashur për publikun, Arbana Osmani po pret plot emocion të bëhet nënë për herë të dytë. Moderatorja nuk ia ka kursyer vetes pushimet edhe këtë verë teksa është në prag të lindjes së fëmijës së dytë. 

Paparaci ka fotografuar Arbanën gjatë pushimeve me familjarët.Moderatorja shfaqet me bikini dhe në sy bie barku i rrumbullakosur. 

Në disa prej fotove Arbana shfaqet në shoqërinë e të ëmës ndërsa në të tjera duke u argëtuar në pishinë me mbesën e saj.

Kujtojmë që Arbana do të rikthehet në ekran në janar me programin "Dua të të bëj të lumtur".

FOTOT / Moderatorja e dashur për publikun Arbana Osmani fotografohet meFOTOT / Moderatorja e dashur për publikun Arbana Osmani fotografohet meFOTOT / Moderatorja e dashur për publikun Arbana Osmani fotografohet meFOTOT / Moderatorja e dashur për publikun Arbana Osmani fotografohet me

Më të lexuarat