BREAKING NEWS

‘Koha nuk pret’, Jozefina Topalli prezanton “Lëvizjen për Ndryshim”: Ka vetëm dy mundësi në jetë!

‘Koha nuk pret’, Jozefina Topalli prezanton “Lëvizjen
x

Gossip

Fotot që po bëjnë xhiron e rrjetit/ Aktori i njohur me helikopter privat, vajza e tij pret autobusin

Fotot që po bëjnë xhiron e rrjetit/ Aktori i njohur me helikopter

Po bëjnë xhiron e rrjetit fotot ku shfaqet e bija e aktorit të njohur të Hollivudit, Tom Cruise, Bella duke pritur autobusin.

Bella shihet e veshur me një palë xhinse të zeza dhe me një bluzë jeshile dhe më maskën mbrojtëse për tu mbrojtur nga COVID-19, teksa pret autobusin në stacion.

Ndërkohë babai i saj, Cruise ka zgjedhur një mënyrë tjetër transporti, helikopterin e tij privat.

Bella është vajza e birësuar e Tom Cruise dhe Nicole Kidman dhe pas divorcit të tyre ajo jeton jashtë vëmendjes së publikut.

Më të lexuarat