Kërko Për

Agjencia e Lajmeve SOT NEWS

Agjencia e Lajmeve SOT NEWS Lajme nga Shqiperia, Kosova, Rajoni dhe Bota, Politike, Kronike, Aktualitet, Dossier, Kulture, Sport

FOTOT/ Vajza e Trump çmend gjithë rrjetin, shkon në mbledhje pa të brendshme

Postuar: 12/06/2019 - 23:07

Vajza e Presidentit të Shteteve të Bashkuara të Amerikës Donald Traump,  Ivanka Trump i ka befasuar të gjithë me veshjen e saj.

Ndryshe nga herët e tjera Ivanka ka zgjedhur një veshje , që i ka lënë të gjithë me gojë hapur, pasi tregonte gjithçka fshihej poshtë.

Ivanka kishte “harruar” të vishte reçipetat në mbledhjen e Senatit për Marrëdheniet me Jashtë në Uashington. Kaq mjaftoi që të gjithë të kthejnë sytë drejt saj.

Përgjithsisht 37 vjeçarja Ivanka Trump gjithmonë ka impresionuar me veshjet e saj.

Ajo dallon për stilin e saj plot klas, por mesa duket kësaj here e ka tepruar me tejdukshmërinë. 

/Agjensia e Lajmeve Sot News/

Na Beni Like Ne Facebook: 

Lajme nga e njejta kategori

Postuar: 17/08/2019 - 15:08

Jemi mësuar t’i shohim çdo fundjavë në ekran, ndërkohë që njëra përlot teleshikuesit ditën e shtunë, tjetra u dhuron atyre shumë buzëqeshje të dielën, por Xhemit dhe Arbanës nuk u ndahet shpirti as në jetën e pë

Postuar: 17/08/2019 - 12:48

Mund të cilësohet si një prej këngëtareve më të kritikuar adhe që ka bërë së tepërmi bujë në të g

Postuar: 17/08/2019 - 12:03

Pas lajmit në mediat e huaja për akuzat e disa grave që e akuzonin tenorin e famshëm Placido Domi

Postuar: 17/08/2019 - 11:43

Trashëgimtarja e Top Channel, Lori Hoxha e kuron në detaje pamjen e saj.

Postuar: 17/08/2019 - 10:02

Moderatori i TV Klan Drini Zeqo gjithmonë e ka mbajtur shumë diskrete jetën e tij personale dhe p

Postuar: 17/08/2019 - 09:35

Dukesha e Sussex, Meghan Markle, si aktiviste për të drejtat e kafshëve, i ka ndaluar familjes mb

Postuar: 17/08/2019 - 08:51

Reperi Ledri Vula është një prej këngëtarëve më të dashur dhe më të suksesshëm në Shqipëri.