BREAKING NEWS

Koronavirusi në Shqipëri, Ministria e Shëndetësisë përditëson të dhënat: Ja sa persona janë konfirmuar pozitivë në 24 orët e fundit

Koronavirusi në Shqipëri, Ministria e Shëndetësisë
x

Gossip

Foto+18/ Festoi dje ditëlindjen e 48-të, aktorja e famshme pozon krejtësisht e zhveshur

Foto+18/ Festoi dje ditëlindjen e 48-të, aktorja e famshme pozon

Aktorja e famshme hollivudiane, Gwyneth Paltrow, ka zgjedhur një mënyrë të veçantë për të festuar ditëlindjen e saj.

Ajo njihet  për role të shumta dhe çmime të rëndësishme, dhe të dielën  e 27 shtatorit ka festuar ditëlindjen e saj të 48-të. Me këtë rast, ajo ka zgjedhur të pozojë e gjitha e zhveshur dhe fotografinë e ka shpërndarë në profilet e saja në rrjetet sociale.

“Me asgjë, vec veshjes së ditës sime të lindjes… Faleminderit shumë për urimet për ditëlindje…”, ka shkruar aktorja krahas fotos së publikuar.

Më të lexuarat